Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MMI 3G HIGH czy te czesci pasują ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Moje pytanie jest następujące gdzie w sieci można sprawdzić czy dana część podejdzie do naszego autka? Bo znalazłem takie częśći

do MMi 3G hi a mam MMI 2 G high z nav na dvd w bagażniku audi a4 2009 avant

-panel z gałka podobno od s4

8T0 919 611 K WFX

-ekran tez z tego samego S4

8R0 919 604 A

-DVD z 2x wejściem na karte SD

8R2 035 666 B

- radio do tego

4G0 035 061 J

oto zdjęcie Panela z gałka i ma 2 przyciski na strone a nie 4

I nie wiem jak i gdzie sprawdzić czy to podejdzie do mojego auta i czy mi to moduł obsłuży to moj moduł SW 8T0 907 468 P

więc czy to podejdzie czy nie, Jeśli nie to dlaczego nie czy trzeba coś jeszcze i na co patrzeć przy doborze części do swoich aut z ebay lub allegro

dziękuje

zdj_cie.jpg

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

A gdybym kupił taki zestaw i okazał sie że jest z wędki i jak pojade sciągnąć CP to co wtedy ?? Bo troche mam obawy

Opublikowano

To jest Panel chyba od 3G Plus

Opublikowano

To nie jest czasem od Anglika ?

Opublikowano
  • Autor
To nie jest czasem od Anglika ?

tak jest bo ja tu mieszkam to by mi spasowało

Opublikowano
To nie jest czasem od Anglika ?

tak jest bo ja tu mieszkam to by mi spasowało

W takim razie sorki mój błąd :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panel i dvd według ETKA mówi że to jest MMI 3g+

ale nie wiem jak sprawdzić czy mi to moduł obsłuży i reszta rzeczy w aucie ??

nie ma sprawy i tak nie wiem czy by mi pasowało bo powoli rozgryzam ETKA i nie wiem jak spawdzić czy podejdzie a nawet jak podejdzie to i cały zestaw to cena jest taka że z wędki na pewno i jak pojadę tu do Audi po CP 63 funty pytałem to jak z wędki to nie odblokują i co w tedy ??

Opublikowano
To jest Panel chyba od 3G Plus

Owszem od 3G Plusa ale nie S4 bo tamten ma wszystkie klawisze aluminiowe a nie tylko te w koło gałeczki.

Opublikowano
  • Autor
To jest Panel chyba od 3G Plus

Owszem od 3G Plusa ale nie S4 bo tamten ma wszystkie klawisze aluminiowe a nie tylko te w koło gałeczki.

całe autko a nizej sam panel

Audi S4 TFSI Quattro 5dr S tronic 3.0

media.jpg

Opublikowano
To jest Panel chyba od 3G Plus

Owszem od 3G Plusa ale nie S4 bo tamten ma wszystkie klawisze aluminiowe a nie tylko te w koło gałeczki.

całe autko a nizej sam panel

Audi S4 TFSI Quattro 5dr S tronic 3.0

http://s29.postimg.org/smr790tr7/media.jpg

Ciekawe... :eusathink: z tego co mnie poinformowano generalnie mmi 3g plus dostępny był w autach od 2012 roku nawet niekoniecznie poliftowych, niemniej jednak w modelach s i rs wstawiono:

3843376122

natomiast bez bocznych aluminiowych przycisków w modelach zwykłych a4 a5 czy q5.

Niemniej jednak mogę się mylić odmiennie może też być w UK lub USA.

Opublikowano

Taki Panel wystepował tylko w RS5 czyli MMI 3G HIGH :wink:

Ja u siebie zakładałem własnie taki SETUP .

W polifcie tez ma przyciski całe w chromiku i ciezko taki Panel dostac

Przyklad jak wyglada , oczywsicie przyciski jak w RS

MMI_3_G_PLUS.jpg

Opublikowano
  • Autor

ale wedle tej ETKA co wczoraj mi Pan dał linka mówi że MMI 3g + to myślałem ze taki

Opublikowano
  • Autor

znalazłem takie części czy mi ten wzmaczniacz podejdzie 8T0035223AK a wiem ze z końcówka AN był ok do tych części a częci takie

czy mi modół obsłuży :

8FO 919 604 ekran

8T2 035 666H dvd z Hdd

4GO 035 061 radio

dziekuję i pozdrawiam z nudów rozebrałem obydwa wzmacniacze może ktos znajdzie sposób żeby zmainić moc a nie wzmaczniacz oto zdjęcia pierszy zwykły

zdj_cie_1.jpg

drugi B&O

zdj_cie_2.jpg

Opublikowano

To jest nie możliwe - salon Bydgoszcz polift A4 B8 z 3G+ bez chromu. Sam też mam osadzoną taką wersje (ale dalej szukam jednostki z SIMEM).

Opublikowano
  • Autor

Oto co znalazłem na stonie Retrofitting MMI 3G to 3G+ on 10-12 models? - AudiWorld Forums

Potwierdzone części dla 2010 S5 MMI3G+ retrofit:

MMI 3G Plus Main-Unit: 8R1 035 746 A Lub dla Q5 końcówka B

MMI-Controls: 8T0 919 611 C WFX (z przyciskiem Start/Stop) or 8T0 919 611 B WFX (bez przycisku Start/Stop)

HD/Sirius Radio-Unit: 4G0 035 082

CAN Gateway: 8T0 907 468 AA

to ma chyba karte bo kolo pisze że lepsze bo mapy google i poprawa dzwięku w B&O dzięki i ma A2DP przesyłanie dźwięku przez BT i HD radio

Mam nadzięję że to pomorze

Opublikowano

Niektore czesci pasują do A4 , sam mam GATEWAY 8T0 907 468 AA w 3G .

Ale 4G0035082 nie podejdzie do A4 wg. ETKI i nie wiem czy u nas bedzie hulał ( RADIO SIRIUS)

Opublikowano
  • Autor

Oj przepraszam w złym dziale wkleilem

---------- Post dopisany 24-01-2014 at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2014 at 17:55 ----------

Witam Moje pytanie jest następujące gdzie w sieci można sprawdzić czy dana część podejdzie do naszego autka? Bo znalazłem takie częśći

do MMi 3G hi a mam MMI 2 G high z nav na dvd w bagażniku audi a4 2009 avant

-panel z gałka podobno od s4

8T0 919 611 K WFX

-ekran tez z tego samego S4

8R0 919 604 A

-DVD z 2x wejściem na karte SD

8R2 035 666 B

- radio do tego

4G0 035 061 J

oto zdjęcie Panela z gałka i ma 2 przyciski na strone a nie 4

I nie wiem jak i gdzie sprawdzić czy to podejdzie do mojego auta i czy mi to moduł obsłuży to moj moduł SW 8T0 907 468 P

więc czy to podejdzie czy nie, Jeśli nie to dlaczego nie czy trzeba coś jeszcze i na co patrzeć przy doborze części do swoich aut z ebay lub allegro

dziękuje

http://s21.postimg.org/ey1ab1uw3/zdj_cie.jpg

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

A gdybym kupił taki zestaw i okazał sie że jest z wędki i jak pojade sciągnąć CP to co wtedy ?? Bo troche mam obawy

Chciałbym dodać że widziałem dzisiaj taki panel w zwykłej audi a4 TDI firmowej z 2013 roku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.