Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 B7 avant Lampy Depo led ledowe wywala błędy spalonych żarówek.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

zakupiłem lampy depo takie http://www.mapet-tuning.com/sklep/images/LT_A4b7_R-W_LED_tyl.jpg?osCsid=aqttap018f7dj7jcf7kbsunb34

po podłączeniu 2 lamp w klapę jest wszystko okey. Natomiast lampy wchodzące w błotnik nie chcą działać wywala błędy spalonych żarówek , jedna lampa świeci normalnie a i tak jest błąd, z drugiej strony wcale nie chce świecić. W lampach wszystkie diody są sprawne i świecą. Moduły wymieniłem na nowe i dalej to samo. To mój drugi już komplet lamp, pierwszy podobnie się zachowywał to go odesłałem. Po wyłączeniu lamp przez chwile jeszcze pali się lekko 6 diod , może ktoś miał podobny problem i potrafi pomóc.

Opublikowano
  • Autor

wina leży na pewno po stronie lamp? jak zakładam moje seryjne lampy , to nie ma mowy o jakimś błędzie.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Witam

zakupiłem lampy depo takie http://www.mapet-tuning.com/sklep/images/LT_A4b7_R-W_LED_tyl.jpg?osCsid=aqttap018f7dj7jcf7kbsunb34

po podłączeniu 2 lamp w klapę jest wszystko okey. Natomiast lampy wchodzące w błotnik nie chcą działać wywala błędy spalonych żarówek , jedna lampa świeci normalnie a i tak jest błąd, z drugiej strony wcale nie chce świecić. W lampach wszystkie diody są sprawne i świecą. Moduły wymieniłem na nowe i dalej to samo. To mój drugi już komplet lamp, pierwszy podobnie się zachowywał to go odesłałem. Po wyłączeniu lamp przez chwile jeszcze pali się lekko 6 diod , może ktoś miał podobny problem i potrafi pomóc.

Witaj kolego :wink: mam u Siebie identyczne lampy jak Twoje, podłączyłem wszystko tak jak w instrukcji i po zapaleniu lampy świeciły tylko kilka sekund po czym w każdej jakby połowa gasła :kwasny: udałem się więc do konkretnej firmy która zajmuje elektroniką samochodową... Panowie w pierwszej kolejności wyrzucili kostki które są załączone do lamp tzw. Filtry powiedzieli że one nic nie dają :decayed: oraz przerobili moduł od świateł tylnych :wink: teraz wszystko działa bez zarzutów :wink:

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

To jakie lampy led do avanta najlepiej kupic?

Opublikowano

Witam

zakupiłem lampy depo takie http://www.mapet-tuning.com/sklep/images/LT_A4b7_R-W_LED_tyl.jpg?osCsid=aqttap018f7dj7jcf7kbsunb34

po podłączeniu 2 lamp w klapę jest wszystko okey. Natomiast lampy wchodzące w błotnik nie chcą działać wywala błędy spalonych żarówek , jedna lampa świeci normalnie a i tak jest błąd, z drugiej strony wcale nie chce świecić. W lampach wszystkie diody są sprawne i świecą. Moduły wymieniłem na nowe i dalej to samo. To mój drugi już komplet lamp, pierwszy podobnie się zachowywał to go odesłałem. Po wyłączeniu lamp przez chwile jeszcze pali się lekko 6 diod , może ktoś miał podobny problem i potrafi pomóc.

Witaj kolego :wink: mam u Siebie identyczne lampy jak Twoje, podłączyłem wszystko tak jak w instrukcji i po zapaleniu lampy świeciły tylko kilka sekund po czym w każdej jakby połowa gasła :kwasny: udałem się więc do konkretnej firmy która zajmuje elektroniką samochodową... Panowie w pierwszej kolejności wyrzucili kostki które są załączone do lamp tzw. Filtry powiedzieli że one nic nie dają :decayed: oraz przerobili moduł od świateł tylnych :wink: teraz wszystko działa bez zarzutów :wink:

To jaki jest sens wydawac kupe kasy na lampy, jak potem trzeba jeszcze raz zaplacic aby poprawnie dzialaly. Bezsens totalny.

  • 2 lata później...
Opublikowano
W dniu 16.02.2014 o 22:11, AlbertRS4 napisał:

Witaj kolego :wink: mam u Siebie identyczne lampy jak Twoje, podłączyłem wszystko tak jak w instrukcji i po zapaleniu lampy świeciły tylko kilka sekund po czym w każdej jakby połowa gasła :kwasny: udałem się więc do konkretnej firmy która zajmuje elektroniką samochodową... Panowie w pierwszej kolejności wyrzucili kostki które są załączone do lamp tzw. Filtry powiedzieli że one nic nie dają :decayed: oraz przerobili moduł od świateł tylnych :wink: teraz wszystko działa bez zarzutów :wink:

Kolego, czy wiesz może co przerabiali w module i ile płaciłes za taką usługę?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.