Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Czarna perełka by lukas18v

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:wink: Witam dziś chciałem zaprezentować swoją czarną perełkę która ostała zakupiona w sierpniu od prywatnego właściciela
Audi pochodzi z maja 2005
A jeżeli chodzi o wyposażenie to szału nie ma ale:


LY9B jest to kolor czarny dokładniej (brylantowy czarny)

E0A = Akcja specjalna-brak
1KD = Hamulce tarczowe tył
3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny)
F0A = Kein sonderfahrzeug, standard-ausfuehrung
TB3 = Silnik 4-cylindrowy wysokoprężny turbo 2,0 l litera kodowa
2PG = Kierownica do inst.pod.powietrz.
7Q9 = System nawigacji
3L3 = Siedzenia normalne przod
1SA = Bez osłony dolnej zesp. napedowego
7A0 = Bez odtwarzacza cd/instalacji do odtwarzacza płyt cd
J1D = Akumulator 380 a (72 ah)
3ND = Siedzisko i oparcie tylne
C7A = Obręcz koła ze stopów lekkich 7j x 16
4UE = Lewo/prawo
1LB = Faustsattelbremse przod
8GU = Alternator
8BB = Reflektor bialy ruch prawostr.
8Q1 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl.
7K0 = Bez układu kontroli ciŚnienia w oponach
4KC = Szkło atermiczne-dookoła, zielony
0GG = Instalacja oczyszczania gazow spal. eu4
6XC = Lusterko zewn. elektr. ustawiane
5MU = Wkładki alumin.('szczotkowane') tablicy rozdzielczej
0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu
U2A = Zestaw wskaznikow z obrotomierzem, zegarem radiowym
9Q4 = WyŚwietlacz wielof. z wyŚwietl. przeglĄdów
4X3 = Boczna pod.bezp. z przodu i pod.bezp.głowy
3Y0 = Bez rolety przesiwsłonecznej
Q1A = Siedzenia normalne
5SL = Lusterko na wysięgniku (konvex) 1f52
7X0 = Bez ultradŹwiękowej sygn.przy parkowaniu
0YG = Klasy ciezaru-os tylna >> zakres ciezaru: 1ba:473--495 1br:473--495 1be:496--519
X0A = National sales program germany
8Z5 = Chlodnica wody
2K1 = Zderzak wzmocniony
4K4 = Centralny zamek ze zdalnym sterowaniem radiowym, sterowaniem wewnętrznym i oddzielnym sterowaniem zamka pokrywy bagażnika.
6TS = Lusterko zewn.(asferyczne) z dużym
1BA = Pakiet zawiesz. komfortowe
4R5 = Elektryczne podnoŚniki szyb przod
0JJ = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 1ba:1436-1495; 1bj:1436-1495
1N1 = Elektryczno-hydraul. wspomaganie ukladu kierown.
D3X = Silnik 4-cylindrowy wysokoprężny turbo 2,0/103kw tdi pd 16v
5D1 = Carrier frequency 433.92 to 434.42 mhz
4GF = Szkło atermiczne (zielone)

w planach puki co:

- zmiana kółek na 17 cali BBS w kolorze czarnym :kox: przyszły R.O.D. w kolorze czarnym
- przyciemnienie szybek :decayed:
- wymiana grilla na czarny
- nakładki na lusterka chrom
- zmiana lamp na soczewkowe
- wstawienie emulatora zmieniarki bo drażni mnie nagrywanie płyt jak jakieś nowości wchodzą :slina:


tydzień temu zmieniłem kompletny rozrząd i sprężarkę klimy przy okazji jak dobry dostęp był wraz z chłodnicą klimatyzacji to była w opłakanym stanie

20889129418023190095.jpg
75431215638756369417.jpg
93129238493732298194.jpg
81589660863437460559.jpg

Edytowane przez lukas18v

Opublikowano

Dawaj wiecej fot, po tych to ni hu hu nic nie widac :kwasny:

Opublikowano

zapowiada się całkiem sympatyczne autko tylko prosili byśmy o zdecydowanie większą ilość fotek bo na tych to nic a nic nie widać :wink:

Opublikowano
  • Autor

Zmieniłem zdjęcia jeszcze jak zrobię ze środka to dorzucę:naughty: a narazie powinno wystarczyć:slina:

Teraz tak patrze że mieszkając na biegunie zimna mogłem szukać wersji :quattro:

Opublikowano

Mam taki sam kolor :wink:

Zamiast dokładać jakieś emulatory, na Twoim miejscu celowałbym w RNSE będziesz miał wbudowaną navi a muzyka będzie mogła lecieć z SD :decayed:

Opublikowano

kolego zanim zainwestujesz w nakładki chromowe na lustra to przemyśl dołożenie chromu dookoła szyb bo z tego co widzę to nie masz tak owych a wtedy byłby zdecydowanie lepszy efekt. Albo wymień grill na czarny to wtedy fajnie będzie się komponowało z czarnymi felgami które masz w planach a z chromem daj sobie spokój :eusathink::whistling:

Opublikowano
  • Autor

A co byście powiedzieli o tych felgach, mi się podobają ale się zastanawiam poważnie nad ich zakupem:

Felgi AUDI 5x112 8Jx17 VW Skoda () ORYGINAŁ___BBS_ (3919820784) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Fajne autko :wink:

ps. most kolejowy w Kiepojciach tez niczego sobie :decayed:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

fajny sedan :) a nie lepiej od razu 18? ja niedawno też stałem przed tym problemem 17? czy 18? padło na to większe , bo małe jest fajne ale duże fajniejsze :grin:

Opublikowano
  • Autor

fajny sedan :) a nie lepiej od razu 18? ja niedawno też stałem przed tym problemem 17? czy 18? padło na to większe , bo małe jest fajne ale duże fajniejsze :grin:

Wszystko przez drogi i musze mieć komfort, żebym miał dobre drogi w okolicy to poszły by 18 ale planuje troszke obniżyć go bo zawysoko stoi

powiedzcie czy ktos sie orietuje ile by kosztowało malowanie grilla z tego chromu i kratek szarych a cały bym zrobił na czarny połysk i czy to jest możliwe

Opublikowano

Az tak źle z tymi drogami to u nas nie ma , choć sam jeżdżę teraz na 17 i dla mnie komfort jest całkiem przyzwoity :) i zaniecha seryjnie twardsza , przy normalnej i na 18 będzie dobrze . Z malowaniem wszystko jest możliwe pryśniesz to sobie plastdipem :wink:


Ps. Kiedy jakiś spot na naszym gruncie ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Az tak źle z tymi drogami to u nas nie ma , choć sam jeżdżę teraz na 17 i dla mnie komfort jest całkiem przyzwoity :) i zaniecha seryjnie twardsza , przy normalnej i na 18 będzie dobrze . Z malowaniem wszystko jest możliwe pryśniesz to sobie plastdipem :wink:

Ps. Kiedy jakiś spot na naszym gruncie ? :decayed:

ja latam do Dubeninek to te hopki najgorsze i na 18 mogłoby być nie kiepsko, a kiedyś można by było sie spotkać na pijalni wieczorkiem czy na myjni na mycie

Edytowane przez lukas18v

Opublikowano

Gdziekolwiek nawet pod biedronka na granicy dość spory parking i zawsze jest gdzie stanąć pogadać :wink: aczkolwiek z 16 " opona 55 zmieniłem na 17" 45 wizualnie jest różnica wielka ^_^

Opublikowano

witam. jakie posiadasz zarowki w lampach bo fajnie to swieci na bialo??

Opublikowano
  • Autor

witam. jakie posiadasz zarowki w lampach bo fajnie to swieci na bialo??

mam przerobione na psełdo xenon ale lampy póki co ori ( tak kupiłem i puki co nie majstrowałem pszy nich jeszcze)

Opublikowano

Ale nie masz soczewek tylko zwykle h7. A ile kalwinow masz?6000

Opublikowano
  • Autor

Dziś zamontowałem nowe koł

Alu BLACK R.O.D 17 cali szerokość 8 ET 40

opona 205 50 17R



89713403221422917976.jpg

35107714786396521738.jpg


Tak zwykłe lampy sa bo takiego kupiłem

P.S. przepraszam za brudny samochód ale tak wyszło... :decayed:

teraz koniecznie malować grill trzeba na czarny połysk i szybki przyciemnić i bedzie bad car :naughty:


Teraz przydałaby się gleba gleba jak mój ziomek mówi :kox:

Edytowane przez lukas18v

Opublikowano

Kiedy spot :naughty:

Opublikowano

przydałoby się przyczernić oponki :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.