Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Czarna perełka by lukas18v


lukas18v

Rekomendowane odpowiedzi

Koniecznie w dół ją musisz posadzić :wink4:

weź i posadź tu gdzie mieszkam to jest tragedia na drodze, a jak najlepiej proponujecie posadzić bo myślałem o sprężynach einbach proline

zawieszenie mam takie:

0YG = Klasy ciezaru-os tylna >> zakres ciezaru: 1ba:473--495 1br:473--495 1be:496—519

0JJ = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 1ba:1436-1495; 1bj:1436-1495

07347249068778527840.jpg

52708495323127818343.jpg

oczywiście dokładka z cupry też przyszła, montaż na nity

Słuchajcie mam też pytanie,

co powiecie żeby przeszczepić IC z A4 B8 3.0 TDI jako centralny czy lepiej 2 z BRD

Edytowane przez lukas18v
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie Eibacha -30 + amortyzator 1BE możesz zobaczyć jak to mniej więcej siedzi ;)

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa ;) mozesz napisac na priv ile dałeś?. PS, czyli bixów nie rezasz ?:) Widze, ze te hidy, ktore miales wyrzuciles i dales zwykle h7? Powiedz mi jeszcze jakie masz radio? bo widze ,ze Twoje auto wyjechalo z salonu bez zadnego radia, mozesz dac zdjecie srodka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę :) Piekny samochód. Nie ma to jak czarny sedan :decayed: Piknie z tym zderzakiem:) Jeszcze bym jakieś fajne ,bielsze H7 wsadził.Jaki koszt całej imprezy?

Edytowane przez ParasoleK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze te hidy, ktore miales wyrzuciles i dales zwykle h7? Powiedz mi jeszcze jakie masz radio?

Radio CONCERT II i tak zostanie, AaHID wywaliłem bo postanowiłem wrócić do orginału z powodu niemożności dokupienia żarników.

cena zderzaka 1100 PLN + 350 PLN malowanie + dokładka 168 PLN + ramka tablicy ASO 256 PLN

czy bix??? raczej nie prędzej pomaluje środki na czarno i wywale pomarańcze z lampy

Edytowane przez lukas18v
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A juz kupiles z concertem II czy samemu dokladales?

kupiłem, ze środka to jak cos bede robił to kiera multi bo jest czteroramienna bez, gałka, listwy aluminiowe na progi sline, nakładki na pedały i może kiedyś taborety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szkoda ze od razu nie kupiłeś zderzaka ze spryskiwaczami .

wiedziałem że takie spostrzeżenie będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne :-) Ja też będę zderzak wymieniał na s-line ale też chyba wezmę bez sprysków , raczej nie będę xenonów zakładał , za droga zabawa :P Wolałbym za tą kasę kilka innych rzeczy pomodzić :D Jedynie mógłby to być atut podczas ewentualnej sprzedaży , zderzak przygotowany pod xenony dla nowego właściciela :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem fajnie by było mieć xenony ale nie za taką kaske. A za zderzak kompletny trzeba wyłożyć 2000 + malowanie. To lepiej coś innego smalnąć. U mnie listwy na drzwi teraz. to bedzie następny modzik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum to chyba same składaki.Większość coś modzi,dokłada hehe. Jeśli ktoś ma wątek na forum,widać co dokupuje , dokłada , i jak samochód wyglądał na początku to wtedy atut :P


no nie powiem fajnie by było mieć xenony ale nie za taką kaske. A za zderzak kompletny trzeba wyłożyć 2000 + malowanie. To lepiej coś innego smalnąć. U mnie listwy na drzwi teraz. to bedzie następny modzik.

Zeby jeszcze wszystko było tak full legal , to samopoziom dochodzi :D Są koszta , nie ukrywajmy.Ja osobiście wolałbym chyba w tej kwocie bez sprysków,ori listwy na drzwi,nakładki na pedały RS4 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i droga ale dobrze wtedy wygląda .

Bix nie ma wyglądać tylko świecić. I to jego główna zaleta. A skoro ktoś woli listwy zewnętrzne czy nakładki RS4 od własnego bezpieczeństwa i widoczności na drodze to już indywidualna sprawa. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe :D Ja tam nie narzekam na widoczność przy normalnych żarówkach , wzrok mam dobry,po nocach się nie szlajam samochodem :P:P Ale racja , że jeśli już jest bix lub decydujemy się na niego to ma dobrze oświetlać drogę a nie wyglądać :)

Edytowane przez ParasoleK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...