Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Czarna perełka by lukas18v

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wrzuc jakies nowe fotki

Opublikowano
  • Autor

W związku z prośbą.... świeżutkie fotki mojej ślicznotki.

dsc0013.jpgdsc0010_1.jpgdsc0022.jpgdsc0011.jpgdsc0006_1.jpg:wub:

Edytowane przez lukas18v

Opublikowano

trochę niżej ją posadzisz i będzie git :wink:

Opublikowano

straszne fele masz nie zmieniaj grila czasem na czarny bo bedzie wygladał jak jakis upiór :decayed:

Opublikowano
  • Autor

straszne fele masz nie zmieniaj grila czasem na czarny bo bedzie wygladał jak jakis upiór :decayed:

brzydkie te moje fele?? nie podobają się

Opublikowano

wiesz kazdy ma swoj gust :decayed: ja tu widze jakis ładne srebne org audi felgi 18 albo 19 :wink: a przod grill wsadz od s-line ale srebny co bedzie kontrast podstawowym błedem jakie ludzie robia to z ciemnego koloru auta wkładaja ciemne graty zero kontrastu i szyku wyglada to wtedy jak trup i hu... woie czy to jedzie audi czy jakis zdechlak wiesko stuningowany :decayed: dla mnie audi to szyk i elegancja i musi to wygladac estetycznie ale z pazurem :decayed:

Opublikowano

Daj foty wnetrza ;)

Opublikowano

ładnie sie prezentuje ;) pasuja te felgi

Opublikowano

Szare opony i nadkola psuja tutaj efekt. Może jakby felga była choć o cal większa i z 3cm auto niżej siedziało to by to miało wygląd. Mnie osobiście się nie podoba, ale jak to już ktoś napisał, każdy ma swój gust ;)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam koledzy,

mam problem, mianowicie przy wymianie postojówki na led, zapala się i po 2 sekundach gaśnie i tak sie dzieje w jednej lampie, wspomne że ledy z CAN BUSem.

Prośba o jakieś rady i pomysły.

Opublikowano

Kup od Tomnika jezdze na takich 2 rok i wszystko w porządku :)


btw, zamieniałes te ledy miejscami z tej działającej do tej nie działającej ?

Opublikowano
  • Autor

Dziś nowy modzik wpadł

71467841989044824039_thumb.jpg

a mianowicie podświetlenie tablicy LED


Kup od Tomnika jezdze na takich 2 rok i wszystko w porządku :)


btw, zamieniałes te ledy miejscami z tej działającej do tej nie działającej ?

Tak zamieniłem i działają żarówki normalnie, wsadziłem je do podświetlenia bagażnika i schowka pasażera i świecą normalnie. Nie wiem co sie dzieje.

Edytowane przez lukas18v

Opublikowano

a normalna zarowka w tej lampie działa bez problemu ?

Opublikowano
  • Autor

a normalna zarowka w tej lampie działa bez problemu ?

tak

Opublikowano

masz w5w czy h6w ?

Opublikowano
  • Autor

masz w5w czy h6w ?

w5w

Opublikowano

To lipka , ja u siebie mam h6w . Bo mozna byloby sprawdzic wsadzilbys moja od Tomnika.

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś troszeczkę pomodziłem.

mianowicie wpadł przód z :audi: SLINE

oświetlenie wnętrza w LED :kox:

powiem szczerze że zderzak sline odejmuje lat jak kobiecie dobre SPA

zdjęcia wkrótce

Opublikowano

Czekamy na fotki ;)

Opublikowano

No daj fotki bo nie wierzymy... :decayed:


Koniecznie w dół ją musisz posadzić :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.