Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kierunkowskazy


tomaszz226

Rekomendowane odpowiedzi

witam co moze byc przyczyna szybkiego migania kierunkowskazu(lewy) dodam ze potrafi dzialac normalnie a niekiedy miga szybko i nie swieci(lewy przod) jak zamykam auto pilotem to zaswiecaja sie wszystkie oprocz tego jednego ale po jakims czasie jak otwieram to dzialaja wszystkie 4 czy to moze byc przekaznik????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migaja szybciej,bo wlasnie jeden nie swieci.

Pewnie gdzies nei styka zarowka, lub drucik jest przerwany.

Wymien i po klopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pojawia się szybsze miganie to znaczy, ze obwód jest gdzieś przerwany. Spalona żarówka nie powoduje tego efektu więc problem pewnie leży po stronie mocowania oprawki żarówki w lampie. Cos nie styka. Taki sam efekt jest jak wyciagniemy całkiem żarówkę.

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Spalona żarówka nie powoduje tego efektu ...

Przecież spalona żarówka, to właśnie przerwa w obwodzie.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, źle to trochę ujalem ale lepsze określenie mi do głowy nie przyszło. Zobacz, ze cos podobnego dzieje się z niektórymi lampkami choinkowymi, spalona zaroweczka ale póki siedzi w oprawce to reszta w obwodzie świeci. Jak wyciagniesz gasną wszystkie.

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z kierunkami, że czasami świrują, otóż czasami jest dobrze, ale czasami jak włącze kierunek w prawo to zaświeci np. 1-2 razy w lewo i później świeci w prawo, czasami także na odwrót. Dzieje się to tak przeważnie jak daję kierunek na długo tzn przesunę dźwignie kierunku, "na krótko" chyba tak się nie dzieje - miga trzy razy prawidłowo. CZy to wina manetki? Nie wiem jak w a6 ale np w a3 za kierunki odpowiadał także włącznik awaryjny może on walnięty?

---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

Ok już znalazłem w tym temacie:

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/kierunkowskazy-wariuja-290164/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...