Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Komendy głosowe przy MMI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie

mam proste pytanie

czy to działa w j, polskim czy trzeba mieć nawigację i system ustawione na angielski?

czy jak powiem kierunek zakopane krupówki, to mnie dowiezie, czy zgłupieje ?

informacje z ASO są bardzo mało precyzyjne

będę zobowiązany za wypowiedzi znawców tematu

:hi:

Opublikowano

nie działa po polsku, po angielsku bardzo dobrze

Opublikowano
  • Autor

czy nie można tak przestawić softu, by działał po naszemu ?

Opublikowano

spolszczenie komunikatów już opanowane...chociaż ja wolę angielską wersję, jeśli chodzi o rozpoznawanie mowy w PL to nikt tego jeszcze nie zrobił w MMI i raczej nie liczyłbym na to że bedzie kiedykolwiek zrobione

Opublikowano
  • Autor

ok

czyli przy ustawieniu softu i wyswietlacza na polski - komendy do navi i do telefonu sie podaje ciagle po ang?

dobrze to rozumiem?

Opublikowano

wiesz nie mam polskiego ale z tego co wyczytałem to w miejsce angielskich komunikatów wgrywane są polskie czyli teoretycznie rozpoznawanie głosu powinno dalej pozostać po angielsku

Opublikowano
  • Autor

ok

dzieki serdeczne

zobaczymy

najwyzej bedzie rezane .... :whistling:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Czy coś się zmieniło odnośnie komunikatów PL (3G+) ?

Ostatnio oglądałem kilka recenzji aut na YT Audi roczniki 2015/16 (Q7, A6) i działały polskie komunikaty.

Edytowane przez rafaell68

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Gdy mmi jest ustawione na język pl komunikaty głosowe oczywiście nie działają. Występuje stosowna informacja.

Czy jest możliwa taka konfiguracja, ze język ustawiony jest na polski, a komunikaty glosowe na angielski / niemiecki. Jakieś kodowanie etc?

Opublikowano

Gdy mmi jest ustawione na język pl komunikaty głosowe oczywiście nie działają. Występuje stosowna informacja.

Czy jest możliwa taka konfiguracja, ze język ustawiony jest na polski, a komunikaty glosowe na angielski / niemiecki. Jakieś kodowanie etc?

Przyłączam się do pytania. Teoretycznie byłoby to bardzo rozsądne rozwiązanie. Wszystko jest po polsku a komunikaty głosowe wydajemy po angielsku.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Ja również ponawiam pytanie... Tyle, że z językiem niemieckim. Ewentualnie gdzie mogłabym dostać angielskie komunikaty głosowe aby je wgrać i użytkować razem z ustawionym językiem angielskim? Nie mam ich fabrycznie zainstalowanych bo auto jest z Niemiec.

Opublikowano

Ja również ponawiam pytanie... Tyle, że z językiem niemieckim. Ewentualnie gdzie mogłabym dostać angielskie komunikaty głosowe aby je wgrać i użytkować razem z ustawionym językiem angielskim? Nie mam ich fabrycznie zainstalowanych bo auto jest z Niemiec.

a jaka NAVI ?

Opublikowano

Ja również ponawiam pytanie... Tyle, że z językiem niemieckim. Ewentualnie gdzie mogłabym dostać angielskie komunikaty głosowe aby je wgrać i użytkować razem z ustawionym językiem angielskim? Nie mam ich fabrycznie zainstalowanych bo auto jest z Niemiec.

a jaka NAVI ?

hmmm nie mam pojęcia MMI, ale nie potrafię ich rozróżnić. Podam może wersję 4G0919884F_ECE 5.10.5 A software version to BNav_EU_POO22_D1

Dodam, że elektromechanik ma wgrać mi język polski, ale z postów wyżej wynika, że wybieranie głosowe i tak nie będzie działać.

Edytowane przez superzocha

Opublikowano

Ok, a z angielskim? Można coś wgrać, dograć żeby wszystko działało? Angielski jakiś taki bardziej przyjemny :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ciekawe czy puszczą kiedyś update do 3g+ , kiedyś wogóle nie było PL w 3g+ dopiero pozniejsze jednostki mialy wiec moze i coś rzucą

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
Dnia 18.11.2016 o 21:21, Deniro napisał:

Ciekawe czy puszczą kiedyś update do 3g+ , kiedyś wogóle nie było PL w 3g+ dopiero pozniejsze jednostki mialy wiec moze i coś rzucą

Raczej nie liczyłbym na to :kwasny:

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam,
Szukam możliwości zmiany języka wybierania głosowego kontaktów. Wszelkie komunikaty, menu itp są w języku Angielski. Wybieranie głosowe w języku Hiszpańskim.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam. Czy wie ktos jak zmienic jezyk tego wybierania glosowego na angielski, bo u mnie babka szprecha mimo ze mam ustwiony angielski w radiu? B8 po lifcie, radio Concert kolorowe.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.