Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zmiana rns-d na rns-e

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam w swojej audi a4 b6 mam zamontowane rns-d

chce zamiast niego wsadzic rns-e co trzeba przeprabiac

zeby pokazywalo wszystko na fisie

czy wystarczy tylko kupic przejsciowke z iso na iso2 czy trzeba robic adaptacje?

Opublikowano

Potrzebne iso na iso 2 , wiązka can H i L do licznika, kodowanie navi i licznika, inna też jest antena gps i radiowa.

Opublikowano
  • Autor

tak antena gps i radiowa jest inna ale sa przejscowki wiec z tym by nie bylo problemu gorzej z tym fisem

Opublikowano

musisz zrobić sobie wiązke can z rns-e do licznika plus kodowanie jednego i drugiego. :wink:

Opublikowano
  • Autor

a jak ta wiazke zrobic i jak zrobic kodowanie i czym vag-com?

Opublikowano
a jak ta wiazke zrobic i jak zrobic kodowanie i czym vag-com?

Troszke kolego poszukaj i poczytaj :

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-podlaczenie-can-zegarow-radia-14771/

http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/nawigacja-rns-e-7428/

Opublikowano
  • Autor

dzieki za linki

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ----------

czy kodowanie moge zrobic polskim-vagiem?

Opublikowano

polski vag i vag -com z rns-e się nie łączy minimum vcds -lite

Opublikowano
  • Autor

aha juz wszystko rozumiem i wiem jeszcze tylko jedno czy w niebieskiej kostce co idzie do licznika w pinach 19 i 20 tam gdzie mam zrobic cany sa juz jakies kable podlaczone?

Opublikowano
  • Autor

wiem ze w kostce do radia w pinach 7 i 12 ida mi kable

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

a can l i can h id mi w kostce 26 pinowej

Opublikowano
  • Autor

no w tym ze tej kostki 26 pinowej nie wepne do rns-e

Opublikowano

no to albo wypniesz piny utniesz kable i przerobisz sobie wiązke albo musisz ciągnąć całkiem nową

Opublikowano
  • Autor

DSC_0096.jpg

DSC_0095.jpg

tak mam u siebie to teraz juz nic nie wiem

Opublikowano
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-podlaczenie-can-zegarow-radia-14771/ tu masz wszystko opisane jeśli tego nie rozumiesz to odpuść sobie samodzielny montaż i jedź do kogoś kumatego ze swojej okolicy bo narobisz sobie więcej szkód niż to warte.
Opublikowano
  • Autor

czytalem to i to rozumiem ale tam on nie mial zadnych kabli w pinach a ja mam i jak wywale to cos moze nie dzialac tylko nie wiem bardzo kto by to zrobil

Opublikowano

skoro masz tam piny to masz cany miernik w ręke i sprawdź czy piny w liczniku can H i L idą do 26 pinówki do pinu 13 i 26 jak tak to reszta to już bajka

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie ida tak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.