Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Potrzebny tapicer/stolarz zabudowa car audio


alani2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie poszukuje dobrego fachowca który by szczynił mi zabudowę.

Pare niedokładnych fotek które lekko zobrazują o co mi chodzi :)

P5170188.jpg

pozwoliłem sobie zapożyczyć tą fotkę z już istniejącego tematu na forum chodzi mi o coś takiego ale bez wzmacniaczy po bokach

pokrowiec_bagaja_Kopia.jpg

Wzmacniacze i kondensatory mają być w podłodze bagażnika zrobionej jako skrytka na zapas tak jak np w audi a6 c4 avant albo 100c4 podłoga ma być na zawiasach i z klamką do podnoszenie np z a6. Ma iść do góry razem ze wzmakami.

pu_ka_ty.jpg

półka najlepiej wykonana także z mdf-u obszyta czarną skórą łącząca się z zabódową bagażnika gdyż wlecą w nią głośniki 200mm z portami szczelinowymi.

s_upki_a4_b5.jpg

słupki przygotowane pod świstki obszyte czarnym materiałem tak jak to jest w s4

kolumna ma być podzielona tzn piętrowa dolna komora dla 2 re audio sx12d i górna dla tych 200mm w półce

po_mojemu.jpg

na zdjęciu powyżej porty szczelinowe są w bagażniku i tu będzie zmiana :)

kanapa.jpg

Porty mają być za podłokietnikiem tylnej kanapy oczywiście trzeba będzie ją troche porezać a potem boki obszyć, i porty skierować do środka tak aby całe ciśnienie pompowało do środka auta. po złożeniu podłokietnika ma wyglądać to na orginał jak gdyby nigdy nic :)

Pomysł i zachcianki wymyślne no ale przecież każdy ma swą wizje :) szukam osoby dokładnej i odważnej która podjęła by sie tego.

Samochód mogę rozebrać przygotować tzn wyciszenie, demontaż boczków bagażnika itp chętnie pomoge w pracy oczywiście kwestia zapłaty za wykonaną prace do uzgodnienia na Pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widać tego na zdjęciu ale tu boki otwierają się i tam są schowki zrobione na jakieś drobiazgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magicy od drewna sa np.ja ze skora tez bym sie ogarnal .ale nie jestes pewnie z mojego rejonu dolny slask

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

region nie gra roli :) tydzień wolnego i czynimy na śląsku :) Podjął byś się tego ? jak możesz przemyśl ile by ci to zajęło, materiał oczywiście twój nie będę ciągną płyt MDF-u przez całą Polskę Tzn mam głośniki wzmaki itp + wygłuszenie <maty, pianki>. I co najważniejsze z opisu wstępny kosztorys wiadomo na razie taki plus minus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...