Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nie moge otworzyc auta z kluczyka i pilota-postep na nowej pompce to samo


rafal9119

Rekomendowane odpowiedzi

ten dodatkowy sterownik pilota to juz w nim był jak go przyprowadziłem nie przeszkadzał mi , zawsze wygodniej jest zamknac auto z pilota niz bawic sie w kluczyki.

jak odłacze steronik pilota to dalej tylko da rade zamknac auto. powiem ci tak jak probuje otworzyc auto powiedzmy drzwi kierowcy to nawet nie zdarze podniesc rygla kluczykiem i zaraz sie sam zamyka tak jak by pompka wysyłała sygnał o zamknieciu i to jest na drzwiach kierowcy i pasazera. z pilota narazie nie uzywam bo bateria jest padnieta.

a np jak by cos było uszkodzone w zamku drzwi kierowcy to mozna by było otworzyc z wkładki pasażera a nawet nie ma takiej opcji zeby sie oba zamka posypały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja by jeszcze rozpiął instalację po kolei najpierw z jednych drzwi i próbował otworzyć z drugiej strony i na odwrót, nie rozpinaj tylko podciśnienia , klapę tylną też trzeba rozłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mozna by było otworzyc z wkładki pasażera a nawet nie ma takiej opcji zeby sie oba zamka posypały.

Nie można by było bo jak pękła sprężyna na styku to masz sygnał cały czas podawany, niezależnie co zrobisz kluczykiem. I tak jak kolega napisał interesują nas wszystkie zamki nawet w tylnych drzwiach, to że wkładki nie ma to nie ma związku, bo można zamknąć przyciskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...