Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problemy z Turbinka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zaraz poszukam loga sprzed czyszczenia, pierscien ustawia sie dobrze, wszystkie lopatki rowno wystaja, przepływke podmienialem od 2 innych avf i bez zmian, czujnik cisnienia doładowania tez podmienialem, filtr tez mam spoko, ma pare tysi..

Turbina puscila olej od strony goracej wiec wydaje mi sie ze bez regeneracji sie niestety nie obejdzie..

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

log 011 przed czyszczeniem..

---------- Post dopisany 18-02-2014 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2014 at 22:37 ----------

I Panowie problem rozwiązany..

A mianowicie, zalozyłem nową suszarke, tzn po regeneracji i dalej to samo, podmienilem jeszcze raz n75, podłączyłem go prosto z vacu i dalej nic, ostatnią nadzieja bylo sprawdzic podcisnienie podczas jazdy i zaslepic egr blacha, najpierw zaslepilem blacha egr zaraz przy wyjsciu z kolektora i ku mojemu zdziwieniu i oczywiscie zadowoleniu problem zostal rozwiazany, turbinka sie pieknie wkreca, nie robilem jeszcze logow bo nie chce jej odrazu tak katowac, zrobie za kilka dni..

Egr puszczał spaliny przy obciążenu spowrotem na silnik, fakt jest taki ze go czyscilem i wtedy musialem go spartolic.. Turbinge regenerowalem w Mielcu u Pana Bogdana-polecany na nie jednym forum.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
Zaraz poszukam loga sprzed czyszczenia, pierscien ustawia sie dobrze, wszystkie lopatki rowno wystaja, przepływke podmienialem od 2 innych avf i bez zmian, czujnik cisnienia doładowania tez podmienialem, filtr tez mam spoko, ma pare tysi..

Turbina puscila olej od strony goracej wiec wydaje mi sie ze bez regeneracji sie niestety nie obejdzie..

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

log 011 przed czyszczeniem..

---------- Post dopisany 18-02-2014 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2014 at 22:37 ----------

I Panowie problem rozwiązany..

A mianowicie, zalozyłem nową suszarke, tzn po regeneracji i dalej to samo, podmienilem jeszcze raz n75, podłączyłem go prosto z vacu i dalej nic, ostatnią nadzieja bylo sprawdzic podcisnienie podczas jazdy i zaslepic egr blacha, najpierw zaslepilem blacha egr zaraz przy wyjsciu z kolektora i ku mojemu zdziwieniu i oczywiscie zadowoleniu problem zostal rozwiazany, turbinka sie pieknie wkreca, nie robilem jeszcze logow bo nie chce jej odrazu tak katowac, zrobie za kilka dni..

Egr puszczał spaliny przy obciążenu spowrotem na silnik, fakt jest taki ze go czyscilem i wtedy musialem go spartolic.. Turbinge regenerowalem w Mielcu u Pana Bogdana-polecany na nie jednym forum.

zaślepiłeś całkowicie czy zrobiłeś jakiś otwór?

Opublikowano
  • Autor

Całkowicie zaslepilem..

Opublikowano

programowo też usunołeś?

nie nagrzewa się dłużej? (zapewne w zimie przy niższych tem. będzie zauważalne)

Opublikowano
  • Autor

Możliwe, wiesz ja mam jeszcze ten komfort ze nie musze programowo wyłączać bo błędu mi nie wywala, mam w sumie koncówke 2003 ale nic na blacie nie świeci..

Opublikowano
Możliwe, wiesz ja mam jeszcze ten komfort ze nie musze programowo wyłączać bo błędu mi nie wywala, mam w sumie koncówke 2003 ale nic na blacie nie świeci..

spróbuję jeszcze zaślepić i sprawdzę czy coś pomoże jak nie to oddam do machera niech działa

widzę że jesteś z niedaleka jak będę się wybierał na gokarty to się odezwę :wink:

dzięki za odp. pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Spoko looz, nie ma problemu. :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.