Treść opublikowana przez mAti_brd
-
Strefa Śmiechu
- Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Czarny w tym sprzęcie jest ori- Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
grill idealny (Y) w ori- Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
19" w b7 to minimum- Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Przyklejone w Ingolstadt- Strefa Śmiechu
- Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
jest w chromie a to wersja black edition- Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Gratki za czas poświęcony efekt widoczny Ale grill i znaczek na tyle mi osobiście nie leży- Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
miło się patrzy na exaudiolę pozd.- Strefa Śmiechu
http://joemonster.org/filmy/66580/Co_mozna_ukryc_przed_zona_w_ogrodzie_- Strefa Śmiechu
run flaty zapewne dlatego pojechał jeszcze kawałek- Strefa Śmiechu
http://olx.pl/oferta/nowa-cena-audi-a6-s-line-CID5-ID7Unhh.html w rozmowie sprzedający stwierdził że to S6 hahaha 2.5tdi- Strefa Śmiechu
jak można tak zbeszcześcić samochód co za imbecyl- Strefa Śmiechu
https://www.facebook.com/kelban/photos/a.168677636503036.26623.167684246602375/764216080282519/?type=1&theater- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To ze V-ka to pewniak i w końcu quattro- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a co potrzeba?- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja z innej beczki zna ktoś warsztat który toczy tarcze na samochodzie tak jak na załączonym filmie- Strefa Śmiechu
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=384031378417967&set=gm.10152680132761387&type=1&theater- Strefa motocyklistów
Witam potrzebuje prawą owiewę do gsxf (jajko) najlepiej w koloże niebieskim prawe lustro jak coś priv- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
a4 B6 Borek Stary dziś około 13;30 jeśli dobrze przyczaiłem to blacha "JARO"- Strefa Śmiechu
ale uśmialiśmy się z kumplami w pracy- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
wczoraj pod CP-tiuning w Sędziszowie srebrny sedan b5 na RZ ktoś od nas?- alusy do odnowy
pytałem ostatnio u siebie koło Dębicy za 19" 800zł- AUDI Meet' 2014 | 11-12 październik | LKJ Zabajka
https://poseko.home.pl/konkurs_fb/index.php?tab=43&str_i= zapraszam do głosowania- Jaki akumulator kupić do Audi?
panowie po wlepce wychodzi że powinienem mieć aku 95Ah i takowy siedzi tam od nowości moll 95Ah 760A i mam dylemat co kupić doradzcie altek 200A http://allegro.pl/akumulator-bosch-s5-85ah-800a-p-silver-3-lat-gwar-i4648379244.html http://allegro.pl/akumulator-bosch-s4-95ah-830a-p-l-silver-3l-gwar-i4584877974.html czy może varte blue dynamic 95Ah 800A chyba że macie jakieś lepsze sprawdzone nie mogę się doszukać czy ktoś wypowiadał się na temat akumulatorów Gigawatt ktoś użytkuje takową firmę http://allegro.pl/akumulator-bosch-s4-gigawatt-95ah-800a-p-3-l-gwar-i4643114138.html biorę pod uwagę jeszcze autocrafta http://allegro.pl/akumulator-95ah-autocraft-830a-i4667970342.html do soboty muszę kupić więc liczę na podpowiedzi - Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.