Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mAti_brd

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mAti_brd

  1. Czarny w tym sprzęcie jest ori
  2. jest w chromie a to wersja black edition
  3. Gratki za czas poświęcony efekt widoczny Ale grill i znaczek na tyle mi osobiście nie leży
  4. miło się patrzy na exaudiolę pozd.
  5. http://joemonster.org/filmy/66580/Co_mozna_ukryc_przed_zona_w_ogrodzie_
  6. run flaty zapewne dlatego pojechał jeszcze kawałek
  7. http://olx.pl/oferta/nowa-cena-audi-a6-s-line-CID5-ID7Unhh.html w rozmowie sprzedający stwierdził że to S6 hahaha 2.5tdi
  8. jak można tak zbeszcześcić samochód co za imbecyl
  9. https://www.facebook.com/kelban/photos/a.168677636503036.26623.167684246602375/764216080282519/?type=1&theater
  10. To ze V-ka to pewniak i w końcu quattro
  11. ja z innej beczki zna ktoś warsztat który toczy tarcze na samochodzie tak jak na załączonym filmie
  12. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=384031378417967&set=gm.10152680132761387&type=1&theater
  13. Witam potrzebuje prawą owiewę do gsxf (jajko) najlepiej w koloże niebieskim prawe lustro jak coś priv
  14. a4 B6 Borek Stary dziś około 13;30 jeśli dobrze przyczaiłem to blacha "JARO"
  15. ale uśmialiśmy się z kumplami w pracy
  16. wczoraj pod CP-tiuning w Sędziszowie srebrny sedan b5 na RZ ktoś od nas?
  17. pytałem ostatnio u siebie koło Dębicy za 19" 800zł
  18. https://poseko.home.pl/konkurs_fb/index.php?tab=43&str_i= zapraszam do głosowania
  19. panowie po wlepce wychodzi że powinienem mieć aku 95Ah i takowy siedzi tam od nowości moll 95Ah 760A i mam dylemat co kupić doradzcie altek 200A http://allegro.pl/akumulator-bosch-s5-85ah-800a-p-silver-3-lat-gwar-i4648379244.html http://allegro.pl/akumulator-bosch-s4-95ah-830a-p-l-silver-3l-gwar-i4584877974.html czy może varte blue dynamic 95Ah 800A chyba że macie jakieś lepsze sprawdzone nie mogę się doszukać czy ktoś wypowiadał się na temat akumulatorów Gigawatt ktoś użytkuje takową firmę http://allegro.pl/akumulator-bosch-s4-gigawatt-95ah-800a-p-3-l-gwar-i4643114138.html biorę pod uwagę jeszcze autocrafta http://allegro.pl/akumulator-95ah-autocraft-830a-i4667970342.html do soboty muszę kupić więc liczę na podpowiedzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.