Treść opublikowana przez mAti_brd
-
ustawienie kąta synchronizacji w 2.0 tdi
znacie kogoś kto zajmuje się bądź zajął by się ustawieniem synchro w moim BRD mam +2,63 najlepiej z okolic Dębicy, Ropczyc może być z Rzeszowa
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
audi to audi nie ważne ile ma lat dzięki panowie miło było poznać nowe twarze pozdrawiam
-
audi a4 b7 2.0 tdi BRD quattro s-line special edition by mAti
dosłownie lekko ja szukałem 3 lata swojej a4-ki międzyczasie ujeżdżając seaty musiałem iść na kompromis wstyd w takiej opcji nie mieć grzanych lusterek (18 zł i moje 90 min) ---------- Post dopisany 05-04-2014 at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany 21-02-2014 at 23:35 ---------- nowy stary nabytek Rial Norano 8.5j 19" oponki w chwili obecnej Falken Azenis FK453 225/35r19 made in japanes zostaną na pewno odświeżone
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja też zaglądnę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jakim kolorem chcesz malować?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
będę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak nie jak tak nawet Twoją książkę serwisową aahahaha poznajesz mnie po książce serwisowej książka już ogarnięta ,ładnie Cię ostatnio dziewczyna wydzierała od nas a jak zgodziłeś się u duży uśmiech zaświecił się na buzi zmarzła trochę a na dodatek chciała sobie buty kupić jak to kobieta My samochody a one ciuchy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak nie jak tak nawet Twoją książkę serwisową
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
możliwe jeszcze parę spotów i spamiętam kto... co... jak...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie wiem co mi się ubzdurało że masz na imię Piotrek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
może mi ktoś dać jakiś namiar na kolegę który mi pomógł ze spolszczeniem w rns-e na spocie?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
spot jak najbardziej na + pozdrawiam nowo poznanych audi maniaków
-
QUATTRO a szerokośc felg i opon !
zgadzam się ale jak szerokość felgi jest taka sama a w moim przypadku oponki są takie same lecz szerokość felgi inna czyli na parze tylnej będzie naciąg czyli obwód będzie mniejszy
-
Wymiana pompy oleju i wałków
ja mam 230kkm autko z Niemiec latało w większości po autostradach aż się boję co tam może być muszę zaglądnąć (ktoś ma instruktaż jak sprawdzić imbusik? po zdjęciu miski zobaczę go czy trzeba coś demontować? )
-
QUATTRO a szerokośc felg i opon !
wiem jak to wygląda chodzi mi czy napęd będzie działał poprawnie
-
QUATTRO a szerokośc felg i opon !
panowie ktoś śmiga na felgach o różnych szerokosciach a takich samych oponach w audioli Q np takich parametrach przód 235/35 r19 8.5J tył 235/35 r19 9.5J proszę o odp. tych którzy mają założone koła o podobnie różniących się parametrach
-
napęd quattro a szerokość felg
a4 b7 quattro mam felgi przód 235/35 r19 8.5J a tył 235/35 r19 9.5J powiedzcie mi panowie czy to będzie miało jakieś skutki uboczne jeśli chodzi o napędy czy będzie banglało 1cal to jednak jest różnica
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
bardzo chętnie się zjawię ale troszkę później tak koło 16 niestety do 14 praca
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Jaki mam w końcu kupić? Silnik ASN 3.0 skoro z wlepki wynika że masz 95Ah to taki kup
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
sprawdź jaki masz alternator
-
Po serwisie zapala się żółta lampka oleju "min"
u mnie wyświetla się sensor nawet po otwarciu i zamknięciu klapy silnika (kontroli stanu oliwy) więc czujnik padł dziś po odpaleniu się zapalił i w czasie jazdy zgasł błąd sensora krótko mówiąc działa jak kierunkowskaz
-
nie wchodza biegi na zapalonym silniku
na razie odpowietrzyłem i śmiga zobaczymy co dalej szkoda mi od tak wydać za komplet 2200pln + robocizna
-
Po serwisie zapala się żółta lampka oleju "min"
wrzuć fotkę aby porównać stary bagnet z nowym P.S. DonMatteo jeśli chodzi o latanie to jak najbardziej 12-13 kwietnia będę krążył w okolicy na 100% zapraszam 30 marca do Rzeszowa na podpromie (pożegnanie zimy)
-
Po serwisie zapala się żółta lampka oleju "min"
albo zmienili bagnet dolali 1,5 oleju (którego ciągle i nagminnie brakowało) i po problemie. Więcej prywatnie już wkrótce mam rozumieć że bagnet oszukiwał o 1,5 l oliwy?
-
jak długo u was grzeją swiece żarowe? ciężko pali poniżej -10
przyszły cieplejsze dni i kręci dość dobrze więc zmienię przed następną zimą bo zapewne lato wytrzyma u mnie od 09.11.2007