Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dość wysokie obroty,brak checyka...


rybus85

Rekomendowane odpowiedzi

Czy aby wprowadzić tą gumę do środka, czy tak? to musiałeś wyciągać kolektor lub go w jakiś sposób odciągać, czy w jaki sposób wsadziłeś tego węża? I w ogóle w jaki sposób wpadłeś (-liście), że to to ustrojstwo? Psikaliście tym jakimś tam plakiem czy jak? Na ucho?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem zaprowadziłem do magika który ma bardzo dobrą opinię w okolicy i on to szybko znalazł :) A jak to zrobił to nawet nie pytałem :decayed: Ważne że jest dobrze.A masz jakieś objawy?

Jutro z ciekawości napiszę do Krotowski-Cichy i ciekawe ile kosztuje ta guma i ile za wymianę by wzięli :wink:

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

No i było słychać syczenie powietrza ale sam nie znalazłem a sugerował że to kierownica powietrza, a jednak to nie była ona :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo ciekawią mnie takie rzeczy cholernie. Ja nie jestem w stanie zrobić w swoim samochodzie tylko tych rzeczy, które wymagają podnośnika. Czyli jak potrzebuję dostać się gdzieś od spodu do czegoś, to jadę do mechaniksów i mówię, że trzeba zrobić to i to. Nie spuszczam z oczu swojej maszyny. Nigdy nie wiadomo co dany mechaniks zrobi aby odkręcić jakąś śrubę. Może weźmie np. przecinaka i młotem będzie prał. Miałem taką przypadłość jak zmieniałem opony z lata na zimę. Chciał walić młotem w klucz żeby śruby odkręcić. Powiedziałem, że co on zamierza robić. Że z tym młotem to se może do kamieniołomu kamienie rozbijać a nie mi tu prać. Jak będzie tak prał to przelezie to w łożysko w piaste i pozostałem elementy zawieszenia. Jak mu dowaliłem wiązankę to poszedł po klucz z dłuższym ramieniem. Wówczas nagle się wszystkie śruby lekko odkręciły.

Dlatego Cię pytałem jak na to wpadłeś (-liści) u Ciebie. Myślałem, że jesteś umówiony z Jakimś kolegą z forum. Że on Ci pomoże. Piszesz że to jakiś spec ale żaden za Nas z forum.

Ok. Grunt, że Ci działa. Dla Nas kolegów z forum ważna informacja o nieszczelności kolektora i podwyższonych obrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nie leci w kulki :) Sporo ludzi do niego jeździ(znajomi,ojciec chrzestny mojego małego) i go polecają.No i trzeba się umawiać na sporo czasu do przodu tyle osób do niego wali.

Cieszę się że moje nieszczęście komuś się w przyszłości przyda ;p Od tego jest w końcu forum :wink:

Jutro jeszcze się muszę dowiedzieć ile toto w serwisie(też z wymianą) i umówić się na serwis z gazem po 15tys :naughty:

---------- Post dopisany 09-03-2014 at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany 27-02-2014 at 23:17 ----------

No i furka jak marzenie :D Po przeglądzie gazu i wymianie tej gumki policzyłem spalanie gazu.I na jeździe mało spokojnej od poniedziałku(wczoraj po Poznaniu i powrót po 180km/h) i spalanie wyszło równe 10,14 litra :banan: Ten tydzień sprawdzę na spokojnej jeździe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...