Skocz do zawartości
IGNOROWANY

audi a4 b7 cieknace amortyzatory


tipion_winith

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. w samochodzie z tylu dobiega glosny dzwiek jakby huczenie. auto dopiero kupilem i nie jestem pewien co to jest. odglos jest podobny jakby bardzo glosne opony ale tylko z tylu. rowniez zauwazylem ze amortyzatory z tylu sie troche poca. moje pytanie. czy amortyzatory ktore sie wykanczaja moga powodowac taki halas toczacych sie kol po jezdni i delikatne wibracje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amortyzatory nie huczą a powodują brak stabilności auta, ewentualnie jak opona poszła przez słaby amortyzator bo koło skacze to połowicznie można go oskarżyć, amortyzator może powodować stukanie - pukanie w zawieszeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak amor cieknie to już jego koniec, przez niego mogło wyząbkować opony, które zrobiły się głośne. Jak sprawdzisz opony, czyli założysz inne i nadal będzie huczeć to stawiam na łożyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakladalem juz inne opony i tez huczy. Z tych amortyzatorow cieknie troszke to takie pocenie. czyli co? lozyska i amortyzatory?

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

auto dopiero przeszlo przeglad zagranica wiec szczegolowy bardzo. jesli byloby cos z lozyskami to oczywiscie bym sie o tym dowiedzial. lozysko huczy gdy ma luzy prawda? wiec lozyska musza byc ok. Czy moze jednak amortyzatory powoduja ten huk jesli zle pracuja?

---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

moze wybite jest mocowanie amorttyzatora i dlatego taki efekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawiam na łożysko i jemu się przyglądaj, w passacie B6 walczyłem przez około 3 tys. km. nim ustaliłem co to za chaos, jeżdzili koledzy, znajomi i po prosty musiało doczekać się ewidentnie wyczuwalnego szumu podczas kręcenia piasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...