Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nie działa syrena


zlocio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeszukałem forum znalazłem parę wątków ale nie znalazłem odpowiedzi, otóż mam fabryczny alarm który działa znaczy się po sprawdzeniu czujników uruchamia się po otwarciu bagażnika też jednak działają tylko kierunki a syrena nie wyje, nie mam możliwości podpięcia pod vaga więc nie wiem jaki jest błąd . Dodatkowo dioda w drzwiach przez pierwsze 30 s nie miga szybko tylko się świeci ciągle co podobno jest związane z jakimś problemem w układzie alarmu. Po dostaniu sie do syreny i sprawdzeniu napięcia na kablach (3 sztuki) jest napięcie na 2 12v i 5v. czyli chyba prąd dochodzi. podejrzenie więc padło na syrenę. Czy ktoś z was podpinał nie oryginalną do fabrycznego alarmu bo z tego co czytałem to nawet jak działą to strasznie cicho a jeśli już miał bym inwestować kase to bym może kupił jakąs inną.

---------- Post dopisany 21-02-2014 at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany 18-02-2014 at 19:13 ----------

Widzę że nikt chyb tego nie robił :/ ale i tak już kupiłem taką syrene MAŁA SYRENA ALARMOWA Z WŁASNYM ZASILANIEM SYRENKA (3961204654) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ale jednak to nie to, znaczy stara syrena na bank była walnieta bo nowa wydaje sygnał, i to bardzo głośny ;d ale na kablu wzbudzającym nie ma zmian czy alarm chodzi czy nie a z tego co wiem to podczas uruchomienia alarmu powinno się na nim pojawić napięcie 12 v które pobudzi syrene do wycia, możliwe ze zepsuta syrena uszkodziła mi moduł komfortu który nie podaje prądu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem wtyki i wszystko ok ale wychodzi na to ze moduł padł bo cały czas podaje napięcie ok. 4v na kabel wzbudzający

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...