Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o wycenę felg


Awra

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam pytanie do Was, kupiłem auto na felgach 17'' ori audi

http://galleryplus.ebayimg.com/ws/web/111011608251_1_0_1/1000x1000.jpg

Zmieniam właśnie na 18 więc te będę miał do sprzedania, nie są zniszczone - w sumie to może mają jedno niewielkie otarcie i chciałbym je sprzedać...możecie mi podpowiedzieć za ile je wystawić? Naturalnie są proste, bez bicia są po prostu sprawne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jeszcze od opon i od bierznika, ale wydaje mi się ze w granicach 1000-1400 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony to oddzielny temat, mam do nich i letnie i zimowe gumki w dobrym stanie. Pewnie będę sprzedawał z letnimi bo zimowe zostawię sobie - myślałem o avusach na zimę ale to inna kwestia. Widziałem że siemian sprzedawał takie same ori za 1400zł i chyba nie sprzedał więc to ciut za dużo. Znowu na allegro z gumami zimowymi stoją za 2500 komplet (opony conti 6,5;7 mm bieżnika) wiec tam same opony 900-1000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ojciec chce sprzedaćori felgi z A8 D3 19" nie mam konkretnych zdjęć chodzi tylko o podanie mi widełek cenowych

AUDI A8 D3 19" felgi alufelgi koła komplet (3929745137) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tu gosc ma za 1500 a znaleźć można aukcje za 4000, w czym roznica bo ze stan inny to rozumie, ale slyszalem ze sa tez podróby i to wtedy ceny sa rzędu 1,500.

Dajcie znac ile za oryginalne fele mozna krzyczec mniej wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi są warte tyle ile zapłaci za nie kupujący.

same felgi czy felgi z oponami?

daj zdjęcia tych felg żeby zobaczyć w jakim są stanie.

a jeśli chodzi o podróbki to oczywiście, że są i to masa akurat tego modelu felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na giełdzie w Gliwicach gosc chciał za takie felgi(w gorszym stanie) 1200zl do tego opony 550zl(Bridgestone 225/45/17) wiec 1750zl za kpl ,ale jak na allegro doliczysz przesylke to dodatkowo 150zl i moze byc ciezko sprzedac bo wybor bardzo duzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na giełdzie w Gliwicach

na giełdzie w Gliwicach w większości jest drożej niż na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...