Skocz do zawartości
IGNOROWANY

szkoda całkowita pomocy!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

miałem kolizję i uszkodzono mi cały bok audi a4 1998 1.9 tdi avant. likwidator przyznał 2200 zł a całe auto wycenił na 8600. czy teraz mogę oddać auto na warsztat wziąć fakturę i czy ubezpieczalnia dopłaci różnice. Proszę o fachową poradę bo jestem w kropce co dalej. szacunkowy koszt naprawy to około 6 tys wg pobliskiego warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, masz 2 opcje:

1. naprawa do wartosci auta na fakture/rachunek i wtedy do TU o zaplacenie za nią.

2. naprawa bezgotowkowo czyli cesja z warsztatem i juz cie nic nie interesuje.

Gdy wybierzesz opcje nr 1 to lepiej by bylo jeszcze isc do rzeczoznawcy niezaleznego, zrobic wycene auta, wycene wraku, bo zapewne wrak jest o duzo podniesiony a wrak o duzo zanizony...

Pozdrawiam

Michał

ps. jak cos to dzwon to cos ci jeszcze poradze w miare mozliwosci

edit: bardzo wazna informacja, mianowicie po wycenie przez Niezaleznego moze sie okazac ze nie bedzie calki i przekwalifikuje na czesciowa co spowoduje ze beda musieli zaplacic np 6 tys za naprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2013r. miałem kolizje - zarysowany przedni błotnik oraz uszkodzone przednie drzwi. Firma PZU - oszacowali szkodę na 1100zł. Wziąłem rzeczoznawcę - biegły sądowy - wycenił na 5500zl. Sprawa do sądu - sąd przyznał 5100zł. Firma ubezpieczeniowa przelała pieniadze, a ja zrobiłem samochód. Po to mamy sądy. TU zaniżają koszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...