Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozmiar opon w S4


łukasz_S4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pierwsze pytanie odnosnie opon w S4 - orginalnie wychodzily na 235/40/18 na zime zalecane jest w instrukcji 225/45/17 i takie tez mam , poprzedni wlascicel auta zmienil 18 na 17 i w sumie dobrze bo ja tez wole 17 , przynajmniej narazie, na wiosne bede kupowal opony na te 17 i tu jest problem jaki rozmiar. Mysle nad 235/45/17 czy taki rozmiar bedzie pasowal czy bedzie cos obcierac? czy lepiej zostawic tak jak zimowki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zostawiłbym na lato orygnialne fele 18" i oponki 235/40/18 , a jak już chcesz 17" to oponka 225/45/17 :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

235/45r17 też bedą pasować, ale lepiej założyć 18", różnica prawie żadna :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17"do s4 troche to może popsuć wygląd. 18" pasowałyby tu jak najbardziej, to moja opinia

Mam pierwsze pytanie odnosnie opon w S4 - orginalnie wychodzily na 235/40/18 na zime zalecane jest w instrukcji 225/45/17 i takie tez mam , poprzedni wlascicel auta zmienil 18 na 17 i w sumie dobrze bo ja tez wole 17 , przynajmniej narazie, na wiosne bede kupowal opony na te 17 i tu jest problem jaki rozmiar. Mysle nad 235/45/17 czy taki rozmiar bedzie pasowal czy bedzie cos obcierac? czy lepiej zostawic tak jak zimowki?

W odpowiedzi na powyższe, czy będzie obcierać , to jest to też zależne od ET ( odsadzenia twojej felgi), więc teraz trudno określić czy bezie obcierać czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17"do s4 troche to może popsuć wygląd. 18" pasowałyby tu jak najbardziej, to moja opinia

W odpowiedzi na powyższe, czy będzie obcierać , to jest to też zależne od ET ( odsadzenia twojej felgi), więc teraz trudno określić czy bezie obcierać czy nie.

Juz wiem ze idealnie taki rozmiar pasuje 235/45/17 bo bylem w ASO i mila pani sprawdzila w madrych ksazkach i to potwierdzila. Ala rozgladam sie za 18 bo faktycznie S4 na 17 troche kiepsko wyglada :/ Gdzie w krakowie maja duzy wybor felg nowych, lub uzywki w idelanym stanie orginalen od s4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w krakowie maja duzy wybor felg nowych, lub uzywki w idelanym stanie orginalen od s4?

Niestety nie bardzo wiem, ale próbuj poszukać na allegro, może będzie ktoś z okolic krakowa miał coś co cię będzie interesować. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kazde to nie wiem musi chyba miec odpowiednie ET, gdybys sie wstrzymal kilka dni to na 90 % bede sprzedawal jeden komplet 17 bo mam dwa na lato i na zime tylko ze ten na lato jest jeszcze u poprzedniego wlasciciela ale do soboty ma mi podesalac.

Nie wiem jaki dokladnie model felgi ale sa to OZ prawdopodobnie Ultraleggera.

A moze chcesz sie pozbyc tych orginalnych 18'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...