Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana audi concert na audi symphony - co i jak ?


darkb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie koledzy mam takie może banalne pytanie lecz bez waszej pomocy ciężko będzie mi/ Chodzi o coś tskiego aktualnie mam a4 b5 po lifcie z oryginalnym radiem Concert Blaupunkta radio wiadomo zaczyna siadać w nim procesor więc pomyślałem może wymienić by to radyjko na audi symphony. Czy dużo kłopotu byłoby z tym, czy jest to jakiś problem i czy dodatkowo trzeba coś zmieniać. Poniżej wrzuciłem zdjęcie jak aktualnie wygląda moja konsola gdzie zamontowane jest radio concert. Czekam na pomoc i rady.

url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&docid=Z6rXiTy6o-oucM&tbnid=rALhM2MQvRKSMM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fsprzedajemy.pl%2Faudi-a4-b5-lift-sedan-1-9-tdi-110-km-klimatronic-sprowadzony-i-zarejestrowany-w-kraju%2C438147&ei=9OUJU--rCorJ0AWs44GQDQ&bvm=bv.61725948,d.bGE&psig=AFQjCNFSUSmCxf0oOpgWuK-XWdyZ9WjlCA&ust=1393243925815931

---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

audi_a4_lift_1999_33408.jpg

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

540x405_audi_a_b_lift_sedan_tdi_klimatro_2089345.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zmienić kosz na 2din i chyba też klimatronik i popielniczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsola 2 din, kosz, klimatronik, popielniczka, ramka w koło biegów ale można przyciąć tą z 1 din no i kodowanie nowego radyjka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a może policilibyście jakiś model radyjka które ładnie komponowałoby się z resztą kokpitu do a4 b5 po lifcie. Jeśli można prosić was o zdjęcie jeśli ktoś z was posiada jakieś ładne radyjko fajnie zamontowane i ładnie współgrające z resztą oświetlenia wewnątrzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze rozwiazanie kupic inne radio przejsciowke i wsio. Samemu poszukaj jakiegos dobrego radyjka np. na allegro
to może wrzuć fotę swojego radia to zobaczymy jak ty masz zamontowane

---------- Post dopisany 10-05-2014 at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2014 at 19:26 ----------

koledzy a czy problem jest jakiś np aby do audi a4 b5 po lifcie z 1999 roku włozyć radio audi concert na CD z a4 b6 , aktualnie mam radio audi concert kaseciaka z możliwością podpięcia zmieniarki , czy w tym aucie radio to będzie działało prawidłowo jeśli chciałbym je właśnie wymienić na concert CD z B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...