Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6C6 2,7 TDI 210km 20" by Dave


Dave J.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ta antena od CB koło płetwy to dramat ale o gustach podobno sie nie dyskutuje.

Pewnie, niektórzy wolą antenę 3m na magnes gdzieś na dachu zapodać i nie przeszkadza im wcale przytrzaśnięty drzwiami kabel.

@Ans - antena jest przykręcona do dachu pod podsufitką, i kabel idzie podsufitka do słupka przy kierowcy aż do radia pod kierownicą :wink:

---------- Post dopisany 28-05-2014 at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2014 at 09:25 ----------

Czeka mnie niespodziewany wydatek :kwasny: wciąga auto płyn chłodniczy w sporych ilościach... pewnie uszczelka pod głowicą lub co gorsza pęknięta głowica... więc plany modowe odwleczone jeszcze dalej... ehh:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po 3 latach nic nie robienia, po kilku nieprzyjemnościach z początkową eksploatacją wracam do realizacji planów.

Potrzebuje porady odnośnie felgi. Upatrzyłem piękne rolki od a5. Waham się tylko czy się zmieści w obrysie auta. Felga ma 19" 8J i et 26! :P Po kalkulacjach daje to wysuniętą o 25mm felgę niż mam te teraz (standard 16" 7,5J et 45). Chce założyć do nich oponki 225/40/19 i springi Eibach -30mm. koło w nadkolu się zmieści na 100%, ale czy nie będzie wystawać poza obrys auta? Wolałbym nie stracić dowodu na kontroli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już kilka zaległości do opisania :wink:

18.03.2017 r.

Dotarły do mnie zakupione 20" roleczki z Q5 wersja speedline. Do tego oponki i springi Eibach -30mm.

Rolki.jpg

23.03.2017 r.

Zamontowane springi. Autko całkiem nieźle usiadło.

Następny mod to lampy. Załatwiłem już sterownik kierunków "flow", wkłady od polifta też juz mam. Teraz tylko musze polutować wszystko, zapakować w jakieś pudła i zrobić sensowne konektory by można było szybko powrócić do serii :wink:

24.03.2017 r.

Rolki na aucie:

IMG_20170324_181629.jpg

Za dnia zrobię lepsze fotki.

Edytowane przez Dave J.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modów ciąg dalszy.

Po wyrzeźbieniu aluminiowych radiatorów do wkładów z polifta, dają sie ładnie złożyć.IMG_20170816_195957.jpg

Lutowanie ledów:

IMG_20170823_122210.jpg

Filmik z efektem działania :kox::

 

Edytowane przez Dave J.
Film
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy idą w przyszłym tygodniu do Gwertego na renowację. Jak wrócą składam wszystko do kupy :)

Lampki wróciły. Gwerty wymienił projektor, a ja pomalowałem środek na czarno (był taki grafitowy), osłonki chromowe wokół soczewki i odbłyśnika z dziennych też na czarno, i włożyłem wkłady z polifta tez pomalowane na czarno. Wg mnie wygląda całkiem spoko ;)

IMG_20171014_113845.jpgIMG_20171014_113859.jpg

Edytowane przez Dave J.
Updejt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...