Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6C6 2,7 TDI 210km 20" by Dave

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Panowie ta antena od CB koło płetwy to dramat ale o gustach podobno sie nie dyskutuje.

Pewnie, niektórzy wolą antenę 3m na magnes gdzieś na dachu zapodać i nie przeszkadza im wcale przytrzaśnięty drzwiami kabel.

@Ans - antena jest przykręcona do dachu pod podsufitką, i kabel idzie podsufitka do słupka przy kierowcy aż do radia pod kierownicą :wink:

---------- Post dopisany 28-05-2014 at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2014 at 09:25 ----------

Czeka mnie niespodziewany wydatek :kwasny: wciąga auto płyn chłodniczy w sporych ilościach... pewnie uszczelka pod głowicą lub co gorsza pęknięta głowica... więc plany modowe odwleczone jeszcze dalej... ehh:facepalm:

  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie po 3 latach nic nie robienia, po kilku nieprzyjemnościach z początkową eksploatacją wracam do realizacji planów.

Potrzebuje porady odnośnie felgi. Upatrzyłem piękne rolki od a5. Waham się tylko czy się zmieści w obrysie auta. Felga ma 19" 8J i et 26! :P Po kalkulacjach daje to wysuniętą o 25mm felgę niż mam te teraz (standard 16" 7,5J et 45). Chce założyć do nich oponki 225/40/19 i springi Eibach -30mm. koło w nadkolu się zmieści na 100%, ale czy nie będzie wystawać poza obrys auta? Wolałbym nie stracić dowodu na kontroli :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mam już kilka zaległości do opisania :wink:

18.03.2017 r.

Dotarły do mnie zakupione 20" roleczki z Q5 wersja speedline. Do tego oponki i springi Eibach -30mm.

Rolki.jpg

23.03.2017 r.

Zamontowane springi. Autko całkiem nieźle usiadło.

Następny mod to lampy. Załatwiłem już sterownik kierunków "flow", wkłady od polifta też juz mam. Teraz tylko musze polutować wszystko, zapakować w jakieś pudła i zrobić sensowne konektory by można było szybko powrócić do serii :wink:

24.03.2017 r.

Rolki na aucie:

IMG_20170324_181629.jpg

Za dnia zrobię lepsze fotki.

Edytowane przez Dave J.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Modów ciąg dalszy.

Po wyrzeźbieniu aluminiowych radiatorów do wkładów z polifta, dają sie ładnie złożyć.IMG_20170816_195957.jpg

Lutowanie ledów:

IMG_20170823_122210.jpg

Filmik z efektem działania :kox::

 

Edytowane przez Dave J.
Film

Opublikowano

Bajera :thumbup1:

Opublikowano

Podoba Mi się :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Lampy idą w przyszłym tygodniu do Gwertego na renowację. Jak wrócą składam wszystko do kupy :)

Lampki wróciły. Gwerty wymienił projektor, a ja pomalowałem środek na czarno (był taki grafitowy), osłonki chromowe wokół soczewki i odbłyśnika z dziennych też na czarno, i włożyłem wkłady z polifta tez pomalowane na czarno. Wg mnie wygląda całkiem spoko ;)

IMG_20171014_113845.jpgIMG_20171014_113859.jpg

Edytowane przez Dave J.
Updejt.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.