Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem z Pompa paliwa w A4 1,9 Tdi -110km-Avant


geo27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak już nadmieniłem zalałem do kitu ropę i problem jest najprawdopodobniej z pompą paliwa od tego momentu cięzko bardzo zapalić wieć i dość znaczniei staraciło na mocy zrobiłem to tylko 3 razy ponieważ musiałem wrócić z pracy. jutro chłopacy z warsztatu mają sciągnac całe paliwo wymienić filtr paliwa,jesli to nie podziała napewno czeka mnie ragenaracja pompy, jeśli możecie :a4fan: w jakiś sposob coś doradzić czekam na jakiekolwiek podpowiedzi . z góry dziekuję.wznowienie postu .CHłopaki jest już wysztko oki wyałem to gówno zmieniłem filrt i wszystko wróciło do normy moja niunia rwie siei jak kiedyś alel najwiekszym paradoksem jest fakt zę jakiś K.... zartownis zamienił baty nan dystrybutoracH i wlałem beznyny naszczecei nie byłem sam bo dzisiaj przyjechało 5 ko,esi co zrobiło tak samo takze jak już nauczkak nan przyszłośc trzba badać gdzei i do jakiego dystrybutora idzie wąż . dzieki za posty .pozdrawiam geo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutatj nie ma co radzic ..... wylac syf ,wymienic filtr paliwa ,zalac zdrowego gnoju do kotła i miec nadzieje ze pomoze ..... :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brać kija i zasuwac na tą stacje (żart oczywiscie chociaż ja bym chyba nie wytrzymał), no i tak jak planujesz: zlać gnój,nowy filtr i nadzieja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...