Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gdzie we Wrocławiu stacje z VAG'iem???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie, szukam stacji gdzie mogłbym skasować inspekcję 1n1, która od dłuższego czasu mi sie wyświetla po rozruchu. Czytałem, że oznacza mały przgląd - tylko nie wiem co dokładnie to oznacza, tzn że mam cos wymienić czy jak? moja Lala jest z 96 roku więc tylko Vag wchodzi w gre. Orientuje się ktoś ile kosztuje takie kasowanie?

pozdro.

Opublikowano

cena jakieś 30 zł

BoTronic

mgr. inż. Krystian Borkowski

ul. Smętna 15 (od strony Monte Cassino)

tel. 0-71 348-42-90

czynne: 8.00-16.00 (w praktyce na ogół do 17tej)

Jakbyś się tam wybrał możesz wspomnieć, że jesteś od kolegi z klubu co miał chorą pompę ABS :D Będą wiedzieli. A może na przyszłość jakieś zniżki dostanę :D

Opublikowano
cena jakieś 30 zł

hmm cena samego kasowania?

ile kosztuje u Was pelna analaliza Vag??

A może na przyszłość jakieś zniżki

mysle ze jak dobra firma to mozesz pogadac o znizkach dla klubu ;) nie powinno byc z tym problemow, bo powinno zalezec im na klientach

Opublikowano

musisz pogadać z nimi co dokładnie chcesz. Jak miałem inspecję chyba wziął ode mnie coś koło 30 zł za wykasowanie. Jak dobrze pamiętam pytałem się kiedyś o sprawdzanie błędzy (i taką mini diagnostykę) to coś mówił o 40 zł. Zadzwoń, zapytaj i umów się. Fachowiec z niego jest niesamowity, zawsze i wszędzie będę to powtarzał.

[ Dodano: 05-01-2007, 13:49 ]

hmm cena samego kasowania?

ile kosztuje u Was pelna analaliza Vag??

nie mam zielonego pojęcia.

Opublikowano
Jak w temacie, szukam stacji gdzie mogłbym skasować inspekcję 1n1,
Odezwij się na PW to się jakoś spotkamy i skasujemy :)
Opublikowano

A najlepiej obaj wpadnijcie na spota w niedzielę, bo VAG najczęściej jest, a zawsze dobrze poznać kolegów :]

Opublikowano

Ja swojego na spota nie zawiozę, bo bateria w laptopie jest w stanie agonalnym. Ale coś się znajdzie - są tacy, którzy twierdzą, że Bilu ma VAG'a wszczepionego jako implant a do auta podłącza się sutkiem.. :mikolaj:

Opublikowano

Ja mam VAG'a i sprawnego lapsa.

P.S. A to Bilu nic mi nie mówił, że chłopina się już asymiluje z silnikami :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.