Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Czujniki temperatury - problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Moim problemem jest zla praca klimatronika. Chodzi mi glownie o grzanie. Majac na dworze okolo 17 stopni, ustawiam na 23 i wieje zimne. DOpiero jak klikne 27to zaczyna troszke grzac. Sprawdzajac w menu serwisowym klimatronika wartosci temperatur podawanych przez czujniki natknalem sie na bardzo zawyzone wartosci temperatury podawane przez G56 (czujnik w desce rozdzielczej). Dostalem sie do srodka, przeczyscilem benzynka ekstrakcyjna ten drucik (czujnik) za krateczka, sprawdzilem wezyk przez ktory zasysane jest powietrze przez ten czujnik i... nie pomoglo to neistety :/ Aha... jak ustawie na klimatroniku HI to wieje gorace ze sie nie da reki utrzymac.

WYglada to tak:

55 Temperatura zewnętrzna (otoczenia), w oC lub oF potwierdzona na panelu sterownika klimatyzacji == 17-19C

56 Temperatura w oC, z wewnętrznego czujnika temperatury, w podsufitce (G 86) == 22-23C

57 Temperatura w oC, z wewnętrznego czujnika temperatury, desce rozdzielczej (G 56) ====== TU POKAZUJE ZAWSZE TEMPERATURE WYZSZA, Z REGOLY OKOLO 29-32C - pomimo, ze czujniki w podsufitce pokazuja prawidlowo faktyczne 23C

58 Temperatura w oC, z czujnika temperatury w kanale świeżego powietrza, (G 89) == 17-19C

59 Temperatura w oC, z zewnętrznego czujnika temperatury (G 17), przód == 17-19C

60 Temperatura w oC, z czujnika temperatury otoczenia, dmuchawa świeżego powietrza (G 109)== 17-19C

Czy ten czujnik trzeba moze wymienic? Czy jaka moze byc inna tego przyczyna? A moze on ma podawac tak zawyzana temperature????

Pomozcie mi prosze bo zaczyna sie robic coraz chlodniej wieczorami i przydalo by sie jak by dzialalo to poprawnie :/

z gory dzieki i pozdrawiam

Opublikowano

Czy z wyłączoną sprężarką też wieje Ci zimne?? Wygląda na to, że masz wszystko dobrze. Ja najczęściej mam ustawione 25st i mam przyjemny chłodek w aucie... Dopiero jak wyłączę sprężarkę to robi się ciepło.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.