Skocz do zawartości
IGNOROWANY

szybki ubytek paliwa


martikawka

Rekomendowane odpowiedzi

witam koledzy mam taki problem wczoraj jak jechałem autem to było wszystko ok na fis pokazywało do przejechania jeszcze 170 km wskazówka poziomu paliwa nie była jeszcze na czerwonym polu i zgasiłem auto po ponownym odpaleniu za jakies 2 godz . na fis pokazało ze mam do przejechania 0 i wskazówka spadła na min. dodam ze przed ponownym odpaleniem wymieniłem świece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak nieraz mam jak na fisie jest ok 130 km po ponownym odpaleniu wskazówka "lata" od zera tak do 1/4 i na fisie pokazuje ok 100 km mniej. Ale najlepsze jest to ze jak zatankuję np 10 litrów to przybywa ok 100 km od 130 km czyli już później pokazuje dobrze. Wydaje mi się ze coś się pływak zawiesza. Nie przejmuję się tym zbytnio ważne ze benzynka nie ucieka ze zbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak, że jak mam już prawie na czerwonej kresce oraz zatrzymam się samochodem gdzieś na placu ale pod górkę, tzn. tył samochodu stoi wyżej niż przód, to po około np. godzinie, jak odpalam samochód do dalszej drogi, to pokazuje mi dystrybutor, dotąd dopóki nie zatankuje, dystrybutor się świeci, jak zatankuje, np. 10 litrów 95Pb, to wskazówka pędzi gdzieś do 1/3 pełnego wychylenia a zasięg pokazuje do około 200km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja własnie tak stałem ze tył był wyżej od przodu to widze ze nie jestem sam bo juz myślałem ze mam dziure w baku dzięki za odp pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...