Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mati95115

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mati95115

  1. Witam. Jedno pytanko czy tłumik srodkowy z 1.9 TDI jest taki sam jak w 2.0 ALT. Wiem ze z zewnątrz tak ale czy środek też?
  2. mati95115 odpowiedział(a) na rokipat temat w 2.0
    Macie racje ale próbować trzeba to ostatnie wyjście. A jak nie to głowica na stół.
  3. mati95115 odpowiedział(a) na rokipat temat w 2.0
    No dobra ukręciłeś wiec z punktu budowy świecy powinna Ci zostać sama cześć gwintowana w głowicy a elektroda wyszła z urwaną jej częścią, to masz w niej dziurę ze widzisz tłok? tu typek tez ukręcił świece i własnie został mu sam gwint w głowicy. U Ciebie tez tak się stało?
  4. mati95115 odpowiedział(a) na rokipat temat w 2.0
    Zalej na noc płynem hamulcowym.
  5. Panowie ma ktoś z was kolektor ssący wyjęty z samochodu? potrzebuję rozmiar tych 4 rur które z niego wychodzą w stronę kolektora na którym umocowane są wtryski
  6. mati95115 odpowiedział(a) na 100p temat w 2.0
    Sprawdz czy w zbiorniczku od płynu chłodniczego nie robi ciśnienia. Prawdopodobnie tez ze właśnie cewka padła albo swieca nie spala do konca mieszanki i stąd biały dym, zagadką pozostaje szybko ginący olej. Sprawdz błedy to bardziej naświetli sytuację
  7. A moim zdaniem jak coś ktoś złe złoży to wyjdzie od razu a nie po 2 miesiącach jazdy Może włożył jakieś chińskie części.
  8. mati95115 odpowiedział(a) na M0rison temat w 2.0
    Oryginał czy jakas podróbka? Sprawdz czy na wtyczce na środkowych stykach jest napięcie ok 12 V
  9. mati95115 odpowiedział(a) na M0rison temat w 2.0
    Ogrzewanie sondy przed katalizatorem nie działa. Sprawdź okablowanie sondy i wtyczkę. Sondy wymieniałeś na nowe?
  10. Panowie potrzebuje Logów dynamicznych z nowym przepływomierzem. Mógłbym kogoś prosić aby zrobił to dla mnie. Chciałem sobie porównać ile w określonym zakresie obrotów przepływa powietrza. Myślę ze nie tylko mi się przyda
  11. Panowie potrzebuje Logów dynamicznych z nowym przepływomierzem. Mógłbym kogoś prosić aby zrobił to dla mnie. Chciałem sobie porównać ile w określonym zakresie obrotów przepływa powietrza. Myślę ze nie tylko mi się przyda
  12. mati95115 odpowiedział(a) na black338 temat w 2.0
    Nawet przy sprawnej instalacji LPG rozjeżdża się mapa benzyny, radzę odłączyć aku na noc wyjąć bezpiecznik od gazu pojeździć z 50km na benzynie Osobiście zrobię zasilanie sterownika gazu na przekaźnik ze po zgaszeniu silnika odłącza sterownik lpg. Zobaczymy moze pomorze.
  13. Słaba sprężyna albo źle założona.
  14. mati95115 odpowiedział(a) na gargus8 temat w Audi A4 B5
    Porządnie odpowietrz okład jak będzie nadal to samo to gdzieś jest nieszczelność lub pakuje ciśnienie tłoków do układu.
  15. mati95115 odpowiedział(a) na DanielA4B618T temat w 2.0
    Sprawdz czy nie masz wody w grodzi tam gdzie jest serwo czyli tam gdzie akumulator.
  16. Dzisiaj postanowiłem zamówić spryski mgłowe podgrzewane (5M0 955 986C) pojechałem so serwisu VW to powiedzieli mi 129 zł za 1 sztukę a w salonie skody gościu zrobił mi rabacik z 129zł na 100 zł podkreślam 2 sztuki także polecam zakupy w Skodzie dużo taniej jest a to samo jeszcze tylko muszę sobie adaptery załatwić bo na śmierć o nich zapomniałem.
  17. A sprawdz czy jak naciśniesz hamulec to swieci stop? jak nie to winny czujnik przy pedale hamulca
  18. Nie chcę się kłucić czy coś ale niech autor tematu napisze który sposób odpowietrzenia przywrócił mu ogrzewanie w aucie.
  19. mati95115 odpowiedział(a) na Eiten temat w 2.0
    To ze się Check nie świeci to nie znaczy ze błędów nie ma.
  20. Dajesz taką pompę to regeneracji wymieniają Ci sam wkład, koszt to max 200 zł, Myslę ze jakis dobry sklep motoryzacyjny to ogarnie.
  21. Z tym się zgadzam ale tego nie zaprzeczałem tylko to ze układ odpowietrza się na odpalonym silniku.
  22. Bzdura jak odpalisz silnik i odkrecisz odpowietrznik to spowrotem go zapowietrzysz, to tak samo jakbyś miał gdziś wyciek. Ewentualnie mozna zrobić tak ze odpalasz silnik gazujesz trochę gasisz i znów odpowietrzasz.
  23. Moze linki zapieczone
  24. Z tego co pamiętam przed uruchomieniem silnika u mnie tak samo jest temperatura 139*C a po odpaleniu spada do 100 wiec to chyba normalne a termostat zakładałem nowy miesiac temu z behr wiec chyba tak powinno być. A co do grzania to musisz odpowietrzyć układ tak jak mówi kolega wyżej
  25. mati95115 odpowiedział(a) na mike22285 temat w 2.0
    jak już masz manometr to warto sprawdzić bo czujnik jest ustawiony bodajże tak ze jak będzie ciśnienie poniżej 1 bar to dopiero załapie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.