Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana pompy oleju w ALT


mike22285

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukalem na forum i niepotrafie znalezc jak wymienic pompe oleju w ALT.pytam poniewaz zapalila mi sie czerwona kontrolka oleju na wysokich obrotach,silnik chodzil jak chodzi nie klekocze chodzi równo i moc ma taka sama,mam pytanie równiez czy mozna spróbowac przeczyscic smok pod cisnienie poprzez otwór czujnika poziomu oleju?dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim cokolwiek będziesz robił zmierz ciśnienie oleju :)

dzieki za podpowiedz kupilem wlasnie manometr bo na warsztacie tu w uk niestety niemaja....a na drugim krzyknál mi 70 funtów za sprawdzenie wiec kupilem za 15 nowy i czekam.slyszalem wlasnie ze czasami nawet komp nie wykryje tego czujnika wysokiego cisnienia,wiesz moze jakie powinno byc cisnienie dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wolnych ok 4 jak przy gazujesz to tak max 4.5 nie wiem ile przy obcince szkoda było mi silnika żeby sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wolnych ok 4 jak przy gazujesz to tak max 4.5 nie wiem ile przy obcince szkoda było mi silnika żeby sprawdzić

dziekuje czekam na manometr i do boju.....

siema dzis przyszedl mi manometr to sprawdzenia cisnienia....zabieram sie do roboty a tu widze kabel do czujnika uwalony...polutowalem i jest wszystko ok.cisnienie spradze jak bedzie troche cieplej.jest ok to w sumie nawet po co sprawdzac.dzieki za podpowiedzi pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już masz manometr to warto sprawdzić bo czujnik jest ustawiony bodajże tak ze jak będzie ciśnienie poniżej 1 bar to dopiero załapie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już masz manometr to warto sprawdzić bo czujnik jest ustawiony bodajże tak ze jak będzie ciśnienie poniżej 1 bar to dopiero załapie :)

dzieki sprawdze jak bede wymienial olej....ale kamien z serca mi spadl..jakbym byl w polsce to luzik a tu w uk to masakra jest drozyzna...pozatym juz jeden mechanior mnie skaoswal za robote a po roku wyszlo ze niektóre czesci to sa jeszcze z 2001 roku.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...