Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mike22285

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Siema mam pytanko czy zwrotnica przód z passata pasuje do audi b6?pytam bo w uk jest wiecej pasków na szrocie niz b6.a zauwazylem ze otwory gdzie wchodza górne ramiona troche sie wybily dziek i pozdrawiam
  2. witam tez mam problem z ogrzewaniem.test uszczelki robiony,nagrzewnica wyplukana,termostat ok.mam pytanie czasami grzeje a czasami nie.ten dolny waz przy nagrzewnicy jest goracy a górny zimny,jak go odpowietrze ten górny z dziurka to jest ok.dzieki
  3. siema moze termostat sie nie otwiera a próbowales odpiac czujnik z tylu silnika?
  4. mike22285 odpowiedział(a) na mike22285 temat w 2.0
    dzieki sprawdze jak bede wymienial olej....ale kamien z serca mi spadl..jakbym byl w polsce to luzik a tu w uk to masakra jest drozyzna...pozatym juz jeden mechanior mnie skaoswal za robote a po roku wyszlo ze niektóre czesci to sa jeszcze z 2001 roku.pozdro
  5. mike22285 odpowiedział(a) na mike22285 temat w 2.0
    dziekuje czekam na manometr i do boju..... siema dzis przyszedl mi manometr to sprawdzenia cisnienia....zabieram sie do roboty a tu widze kabel do czujnika uwalony...polutowalem i jest wszystko ok.cisnienie spradze jak bedzie troche cieplej.jest ok to w sumie nawet po co sprawdzac.dzieki za podpowiedzi pozdraiwam
  6. mike22285 odpowiedział(a) na mike22285 temat w 2.0
    dzieki za podpowiedz kupilem wlasnie manometr bo na warsztacie tu w uk niestety niemaja....a na drugim krzyknál mi 70 funtów za sprawdzenie wiec kupilem za 15 nowy i czekam.slyszalem wlasnie ze czasami nawet komp nie wykryje tego czujnika wysokiego cisnienia,wiesz moze jakie powinno byc cisnienie dzieki i pozdrawiam
  7. mike22285 opublikował(a) temat w 2.0
    Witam szukalem na forum i niepotrafie znalezc jak wymienic pompe oleju w ALT.pytam poniewaz zapalila mi sie czerwona kontrolka oleju na wysokich obrotach,silnik chodzil jak chodzi nie klekocze chodzi równo i moc ma taka sama,mam pytanie równiez czy mozna spróbowac przeczyscic smok pod cisnienie poprzez otwór czujnika poziomu oleju?dzieki.
  8. siema odepnij kostke z czujnika z tylu silnika i wentylator powinien ruszyc.
  9. mike22285 odpowiedział(a) na mike22285 temat w Audi A4 B6/B7
    witam niebardzo rozumiem.jezeli na klimatronicu wylacze econ.to wentylator sie kreci bardzo powoli.chodzi mi o to ze jak robie test klimatronica vagiem.i przechodzi na kanal wentylatora szybki bieg to go nie wlacza pozdro czujniki sa ok
  10. mike22285 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    witam nie wiem czy dobrze pisze ale mam problem.nie wlacza mi sie szybki bieg wentylatora tylko kreci sie pomalu gdy jest wlaczona klima.bledów nie pokazuje,ale gdy odlacze czujnik z tylu silnika to od razu wentylator wlacza szybki bieg,sprawdzilem przekaznik i wszystko ok.zaznaczam ze mam tylko 1 wentylator silnik ALT.dzieki i pozdrawiam
  11. mike22285 odpowiedział(a) na jaceko temat w Audi A4 B6/B7
    witam wlasnie mam to samo....zapalaja sie kontrolki abs i esp...a co ma czujnik hamulca do tego?czy to ten przy pedale hamulca?dzieki i pozdro
  12. siema podepne sie pod temat....potrzebuje numer czesci takiego wezyka w ksztalcie litery c który znajduje sie pod zbiorniczkiem wyrównawczym z boku silnika poniewaz mam go pekniety i z niego ucieka plyn dlatego tez slabo grzeje dzieki wielkie pozdro
  13. A w którym miejscu w B7?? Gdzieś za lampą od strony kierowcy??? czujnik z tylu silnika.....tzn z tylu glowicy
  14. witam mam pytanko potrzebuje numer katalogowy krótkiego weza który znajduje z tylu silnika pod zbiorniczkiem wyrównawczym wyglada jak litera c.dzieki wielkie i pozdro
  15. dziekuje a macie moze jakis numer tego jarzma?bo bylem w paru sklepach i nie maja lub chca numer.a naprawde szkoda mi sprzedac te tarcze bo kupilem nówki sztuki i to za psie pieniadza dzieki jeszcze raz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.