-
zwrotnica z passata do b6
Siema mam pytanko czy zwrotnica przód z passata pasuje do audi b6?pytam bo w uk jest wiecej pasków na szrocie niz b6.a zauwazylem ze otwory gdzie wchodza górne ramiona troche sie wybily dziek i pozdrawiam
-
Problemy z ogrzewaniem w naszych Audi A4 B6 i B7 od A do Z
witam tez mam problem z ogrzewaniem.test uszczelki robiony,nagrzewnica wyplukana,termostat ok.mam pytanie czasami grzeje a czasami nie.ten dolny waz przy nagrzewnicy jest goracy a górny zimny,jak go odpowietrze ten górny z dziurka to jest ok.dzieki
-
nie włącza sie wentylator
siema moze termostat sie nie otwiera a próbowales odpiac czujnik z tylu silnika?
-
wymiana pompy oleju w ALT
dzieki sprawdze jak bede wymienial olej....ale kamien z serca mi spadl..jakbym byl w polsce to luzik a tu w uk to masakra jest drozyzna...pozatym juz jeden mechanior mnie skaoswal za robote a po roku wyszlo ze niektóre czesci to sa jeszcze z 2001 roku.pozdro
-
wymiana pompy oleju w ALT
dziekuje czekam na manometr i do boju..... siema dzis przyszedl mi manometr to sprawdzenia cisnienia....zabieram sie do roboty a tu widze kabel do czujnika uwalony...polutowalem i jest wszystko ok.cisnienie spradze jak bedzie troche cieplej.jest ok to w sumie nawet po co sprawdzac.dzieki za podpowiedzi pozdraiwam
-
wymiana pompy oleju w ALT
dzieki za podpowiedz kupilem wlasnie manometr bo na warsztacie tu w uk niestety niemaja....a na drugim krzyknál mi 70 funtów za sprawdzenie wiec kupilem za 15 nowy i czekam.slyszalem wlasnie ze czasami nawet komp nie wykryje tego czujnika wysokiego cisnienia,wiesz moze jakie powinno byc cisnienie dzieki i pozdrawiam
-
wymiana pompy oleju w ALT
Witam szukalem na forum i niepotrafie znalezc jak wymienic pompe oleju w ALT.pytam poniewaz zapalila mi sie czerwona kontrolka oleju na wysokich obrotach,silnik chodzil jak chodzi nie klekocze chodzi równo i moc ma taka sama,mam pytanie równiez czy mozna spróbowac przeczyscic smok pod cisnienie poprzez otwór czujnika poziomu oleju?dzieki.
-
nie włącza sie wentylator
siema odepnij kostke z czujnika z tylu silnika i wentylator powinien ruszyc.
-
2bieg wentylatora
witam niebardzo rozumiem.jezeli na klimatronicu wylacze econ.to wentylator sie kreci bardzo powoli.chodzi mi o to ze jak robie test klimatronica vagiem.i przechodzi na kanal wentylatora szybki bieg to go nie wlacza pozdro czujniki sa ok
-
2bieg wentylatora
witam nie wiem czy dobrze pisze ale mam problem.nie wlacza mi sie szybki bieg wentylatora tylko kreci sie pomalu gdy jest wlaczona klima.bledów nie pokazuje,ale gdy odlacze czujnik z tylu silnika to od razu wentylator wlacza szybki bieg,sprawdzilem przekaznik i wszystko ok.zaznaczam ze mam tylko 1 wentylator silnik ALT.dzieki i pozdrawiam
-
Kontrolki ABS ESP
witam wlasnie mam to samo....zapalaja sie kontrolki abs i esp...a co ma czujnik hamulca do tego?czy to ten przy pedale hamulca?dzieki i pozdro
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
siema podepne sie pod temat....potrzebuje numer czesci takiego wezyka w ksztalcie litery c który znajduje sie pod zbiorniczkiem wyrównawczym z boku silnika poniewaz mam go pekniety i z niego ucieka plyn dlatego tez slabo grzeje dzieki wielkie pozdro
-
wentylator chlodnicy
A w którym miejscu w B7?? Gdzieś za lampą od strony kierowcy??? czujnik z tylu silnika.....tzn z tylu glowicy
-
2.0 alt opis poszczególnych wezów ukladu chlodzenia
witam mam pytanko potrzebuje numer katalogowy krótkiego weza który znajduje z tylu silnika pod zbiorniczkiem wyrównawczym wyglada jak litera c.dzieki wielkie i pozdro
-
Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych
dziekuje a macie moze jakis numer tego jarzma?bo bylem w paru sklepach i nie maja lub chca numer.a naprawde szkoda mi sprzedac te tarcze bo kupilem nówki sztuki i to za psie pieniadza dzieki jeszcze raz
mike22285
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta