Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy pasuje skrzynia do a4 b6 z b7 2.0 TDI


RalphA4

Rekomendowane odpowiedzi

odświeżę trochę temat, bo z licznikiem widzę ciężko będzie :/ raz że nie ma a dwa to taniej mniej wyjdzie znalezienie skrzyni z impulsatorem. Podpowiedzcie mi jakiej skrzyni szukać żeby jednak ten czujnik był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowi i panie, potrzebuje rady donośnie wymiany skrzyni. Pacjent to a4 b6 o oznaczeniu silnika AWX. Pytanie brzmi czy do tego modelu będzie paswała skrzynia z a4 b7 2.0 TDI , oznaczenie HCF. szukam do swojego modelu : HCF badź FYA. Kolejne pytanie dotyczy przełożeń skrzyni czy dobrze rozumuje że im mniejszy wartość przełożenia tym wiekszy v-max ale gorsze przyśpieszeni 1333576390.jpg

Skad taka fajna tabelka?? Potrzebuję przełożeń skrzyni JEM z B7 2.0 tdi. Mam zamiar ja włożyć zamiast GBA

Witam, Panowi i panie, potrzebuje rady donośnie wymiany skrzyni. Pacjent to a4 b6 o oznaczeniu silnika AWX. Pytanie brzmi czy do tego modelu będzie paswała skrzynia z a4 b7 2.0 TDI , oznaczenie HCF. szukam do swojego modelu : HCF badź FYA. Kolejne pytanie dotyczy przełożeń skrzyni czy dobrze rozumuje że im mniejszy wartość przełożenia tym wiekszy v-max ale gorsze przyśpieszeni 1333576390.jpg

Skad taka fajna tabelka?? Potrzebuję przełożeń skrzyni JEM z B7 2.0 tdi. Mam zamiar ja włożyć zamiast GBA
Już znalazłem, dla potomnych który będą szukać przełożeń skrzyni biegów B6 B7:

5ace57fd8e1329f0med.png

3d28ded9bc81f470med.png

Można to znaleźć na stronie http://workshop-manuals.com/audi/

Edytowane przez silnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...