Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] [ALL B7] Demontaz obudowy nad nogami kierowcy i skąd pociagnac prad do CB?


jacue

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wlasnie nabylem Uniden520/SirioSnake70cm, ktory chce zainstalowac w półce pod kierownicą (chyba jest to miejsce na ksiazke serwisowa).

Prosze o podpowiedz jak zdemontowac obudowe nad nogami kierowcy i skad pociagnac prad do CB.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oslona trzyma sie na 3 srubkach i zatrzaskach. (na 99 % ale sprawdz jeszcze na wszelki wypadek czy wszystko odkreciles zanim szarpniesz za obudowe :) ) 2 (lewa i prawa) powinny byc na dole oslony od strony nog kierowcy. i jedna pod oslonka po lewej stronie ( taki boczek ktory jest zakryty przy zamnknietych drzwiach. trzyma sie tylko na zatrzaskach-trzeba podwazyc ). Ogolnie bardzo prosta sprawa. Uwazaj tylko na kable od gniazda diagnostycznego.

A prad to chyba z zapalniczki bedzie najlepiej.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o prąd to z żadnej zapalniczki najlepiej wpiąć się na stałe jak już będziesz miął zdjętą osłonę to przynajmniej u mnie była listwa z kabelkami wpiąłem się w zacisk plusowy i jest git a ta pułeczka sprawdza się rewelacyjnie ja włożyłem tam radio alana 102 pasuję jak ulał a gruszkę przełożyłem nad kierownicą i zmocowana jest na kratce wentylacyjnej i obsługuje się ją prawą ręką :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...