Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz FISa


Lukasz eS.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w sumie montowac licznik chcialbym dopiero najwczesniej w przyszlym miesiacu, ale nie zaszkodzi juz sie zorientowac. Jest ktos na forum, lub zna osobe ktora mogla by zamontowac mi fisa w mojej b5? Mam licznik fis z manetka od 2,5 tdi. Ile wynosza koszta takiego montazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest cały wątek na temat montażu fisa i znajdziesz tam wszelkie info na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale ja nie posiadam vaga i tego 2 programu potrzebnego do montazu. Kupowac kable do tych programow na 1 raz tez nie bardzo mi sie oplaca. Do tego dochodzi kodowanie na ktorym sie nie znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie licznika to każdy kto ma jakikolwiek kabelek Ci zrobi, ale żeby fiś poprawnie działał to najlepiej jest wymienić całą wiązkę z pod deski na taką co był fis bo rezanie kabelków kostek i dokładanie tych wszystkich czujników żeby komunikaty się nie świeciły to kupa roboty.

Który masz dokładnie rok audiczki? Tak jak w opisie. Mam całą wiązkę pod full fis z 2000r, licznik na zieloną , niebieską i szarą kostkę 32 piny (3 tej samej wielkości) ale do sedana więc i tak trzeba rezać kable żeby wycieraczka tylna chodziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2001r. Avant. Tylne wycieraczka i tak mi nie chodzi (chyba zatarta), wiec juz jestem przyzwyczajony do jazdy bez niej. W sumie, moze ktos bedzie mial pod avanta, jak nie to moze kupil bym od Ciebie :>

---------- Post dopisany 15-03-2014 at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2014 at 09:19 ----------

Nie ma nikogo na forum co montuje FISa ? ewentualnie jakas firma co sie tym zajmuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie licznika to każdy kto ma jakikolwiek kabelek Ci zrobi, ale żeby fiś poprawnie działał to najlepiej jest wymienić całą wiązkę z pod deski na taką co był fis bo rezanie kabelków kostek i dokładanie tych wszystkich czujników żeby komunikaty się nie świeciły to kupa roboty.

Który masz dokładnie rok audiczki? Tak jak w opisie. Mam całą wiązkę pod full fis z 2000r, licznik na zieloną , niebieską i szarą kostkę 32 piny (3 tej samej wielkości) ale do sedana więc i tak trzeba rezać kable żeby wycieraczka tylna chodziła.

Ile za ta wiazke??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zważająć na cenę miedzi to już jest 100zł. dodając cenę kostek co się zawsze sprzeda to już 50zł a że europejska jest i nie niech będzie 190zł za całą wiązkę z KW po przedpłacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...