Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaz FISa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, w sumie montowac licznik chcialbym dopiero najwczesniej w przyszlym miesiacu, ale nie zaszkodzi juz sie zorientowac. Jest ktos na forum, lub zna osobe ktora mogla by zamontowac mi fisa w mojej b5? Mam licznik fis z manetka od 2,5 tdi. Ile wynosza koszta takiego montazu?

Opublikowano

Jest cały wątek na temat montażu fisa i znajdziesz tam wszelkie info na ten temat.

Opublikowano
  • Autor

Wiem, ale ja nie posiadam vaga i tego 2 programu potrzebnego do montazu. Kupowac kable do tych programow na 1 raz tez nie bardzo mi sie oplaca. Do tego dochodzi kodowanie na ktorym sie nie znam...

Opublikowano

Kodowanie licznika to każdy kto ma jakikolwiek kabelek Ci zrobi, ale żeby fiś poprawnie działał to najlepiej jest wymienić całą wiązkę z pod deski na taką co był fis bo rezanie kabelków kostek i dokładanie tych wszystkich czujników żeby komunikaty się nie świeciły to kupa roboty.

Który masz dokładnie rok audiczki? Tak jak w opisie. Mam całą wiązkę pod full fis z 2000r, licznik na zieloną , niebieską i szarą kostkę 32 piny (3 tej samej wielkości) ale do sedana więc i tak trzeba rezać kable żeby wycieraczka tylna chodziła.

Opublikowano
  • Autor

2001r. Avant. Tylne wycieraczka i tak mi nie chodzi (chyba zatarta), wiec juz jestem przyzwyczajony do jazdy bez niej. W sumie, moze ktos bedzie mial pod avanta, jak nie to moze kupil bym od Ciebie :>

---------- Post dopisany 15-03-2014 at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2014 at 09:19 ----------

Nie ma nikogo na forum co montuje FISa ? ewentualnie jakas firma co sie tym zajmuje?

Opublikowano
Kodowanie licznika to każdy kto ma jakikolwiek kabelek Ci zrobi, ale żeby fiś poprawnie działał to najlepiej jest wymienić całą wiązkę z pod deski na taką co był fis bo rezanie kabelków kostek i dokładanie tych wszystkich czujników żeby komunikaty się nie świeciły to kupa roboty.

Który masz dokładnie rok audiczki? Tak jak w opisie. Mam całą wiązkę pod full fis z 2000r, licznik na zieloną , niebieską i szarą kostkę 32 piny (3 tej samej wielkości) ale do sedana więc i tak trzeba rezać kable żeby wycieraczka tylna chodziła.

Ile za ta wiazke??

Opublikowano

Zważająć na cenę miedzi to już jest 100zł. dodając cenę kostek co się zawsze sprzeda to już 50zł a że europejska jest i nie niech będzie 190zł za całą wiązkę z KW po przedpłacie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.