Skocz do zawartości
IGNOROWANY

doradźcie cd\caseta juz zgłupiałem


savik

Rekomendowane odpowiedzi

witam w swjej a4 /97 mam irmowe radyjko beta na kasete ubogie strasznie ono jest , ale jakos tam gra proble w tym ze chciałem załozyc cd oryginalne cocert czy jakos tak , i zamontować z tyłu napółce głosniki bo seryjnych nie mam a widze ze w stelazu (tej blasze) pod półką sa otwory Ale------- i tu jest problem byłem u elektronika od takich żeczy zeby doradził a ten ze jak załoze takie radio to moze nie swiecic podswietlenie moze sie wyłaczac co 60min bo jakis tam czujnik jest ma ono wyjscie na dwa kanały a na tylne głosniki audi robi wzmacniaczew przednich i od nich ciągnie pod tył czego u mnie pewnie nie ma bo są seryjnie tylko dwa wiec z tylnymi głosnikami tez problem

ludzie czy mozna załozyc oryginalne cd i podpiąć tylne głosniki? jak to rozwiązać

dziekuje za cierpliwosc czekam na posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można. Stare concerty na kasety miały końcówki mocy na 2 kanały.

Ale concert CD będzie się wyłączał co godzinę z powodu braku informacji z CAN Bus. Podświetlenie przycisków mozna przerobić, tak, żeby działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie o tym wyłaczaniu can bus mi cos mówił ten człowiek ale mysle ze nie jest to jakas uciązliwa zecz zeby co godzine go właczyc tym bardziej ze nie robie dlugich tras

a czy to radyjko na cd ma 2 czy 4 kanały ? i jak najlepiej według was rozwiązac by miec z tyłu tez głosniki i radio na cd no najlepiej oryginalne ,,,, w ostatecznosci wchodzi w gre jakas mp3 bądz cd standard ze zaslepkami po bokach..

pomoze ktos? temat błachy ale nowy jestem i jeszcze mało wiem :/

pozdrawiam

SAvik ;) :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...