Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XENON mruga zarnik ?


robertjudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Pany!

Mam taki problem mrugał mi xenon ,szukałem podobnego tematu lecz nie uzyskałem odpowiedzi w nich.Przejdę do sedna sprawy , niedawno przepalił mi się żarnik więc wymieniłem na nowy lecz przy wymianie zastałem nadpaloną wtyczkę i xenon mi mrygał lekko i czasami gasł ,i teraz pytanie czy dostanę gdzies taki przewód do ori przetwornicy d2s? Czy może przetwornica już siada dlatego mruga i gaśnie po chwili ? Dodam ,że auto do polift na ori zestawie d2s.Pozdro i dzięki za odpowiedz.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprosciej jest zamienic przetwornice i zobaczyc jaki jest efekt by niepotrzebnie pakowac sie w koszta ale jest to troszke parcochlonne. Zlacze zarowki D2S mozna zakupic z tzw chinskich zestawow HID. koszt jednego to okolo 15zl. w zakupionym kabelku ucinasz plastikowe wtyczki idace do przetwornicy a w ori instalacji usuwasz to gniazdo ktore ci sie wypalilo. oba przewody laczysz a luty najlepiej izolowac za pomoca koszulek termokurczliwych.

foto elementu:

adapter_gniazdo_d2s_d2r_hid.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprosciej jest zamienic przetwornice i zobaczyc jaki jest efekt by niepotrzebnie pakowac sie w koszta ale jest to troszke parcochlonne. Zlacze zarowki D2S mozna zakupic z tzw chinskich zestawow HID. koszt jednego to okolo 15zl. w zakupionym kabelku ucinasz plastikowe wtyczki idace do przetwornicy a w ori instalacji usuwasz to gniazdo ktore ci sie wypalilo. oba przewody laczysz a luty najlepiej izolowac za pomoca koszulek termokurczliwych.

foto elementu:

http://s15.postimg.org/l6plsxgzb/adapter_gniazdo_d2s_d2r_hid.jpg

odradzam te gniazdo. jest kiepskiej jakości. wielokrotnie zdarzyło mi się ze jeszcze przed odpaleniem rozlatywały się, albo po paru godzinach użytkowania były już stopione.

lepiej szukać padniętej przetwornicy d2s, d4s z niewypalonym gniazdem i podmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprosciej jest zamienic przetwornice i zobaczyc jaki jest efekt by niepotrzebnie pakowac sie w koszta ale jest to troszke parcochlonne. Zlacze zarowki D2S mozna zakupic z tzw chinskich zestawow HID. koszt jednego to okolo 15zl. w zakupionym kabelku ucinasz plastikowe wtyczki idace do przetwornicy a w ori instalacji usuwasz to gniazdo ktore ci sie wypalilo. oba przewody laczysz a luty najlepiej izolowac za pomoca koszulek termokurczliwych.

foto elementu:

http://s15.postimg.org/l6plsxgzb/adapter_gniazdo_d2s_d2r_hid.jpg

odradzam te gniazdo. jest kiepskiej jakości. wielokrotnie zdarzyło mi się ze jeszcze przed odpaleniem rozlatywały się, albo po paru godzinach użytkowania były już stopione.

lepiej szukać padniętej przetwornicy d2s, d4s z niewypalonym gniazdem i podmienić.

Ale gdzie szukać takiego ori :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadnij na spota w poznaniu kiedyś i podrzucę ci używkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...