Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Blue AVANT 1.9TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!

Na forum jestem od dawna ale dopiero teraz chce sie pochwalic tym co mam:D

Audi kupiłem w zeszłym roku dokładniej w sierpniu. Auto z 2004 roku 1.9 TDI AVF.

Aktualne wyposażenie:

-BOSE

-Recaro

-Wykończenia wnętrza w drewnie

-Podłokietnik (przód i tył)

-Pakiet światła

-Pakiet chrom

-Parktronik (tył)

-Bixenon

-3 ramienna kierownica(drewno)

-Gałka w drewnie

-Ręczny w skórze

-Dokładki zderzaków w kolorze nadwozia

-Elektryczne szyby przod

- I pewnie jeszcze coś ale nic waznego :D

Plany :

- Felgi S-line 5-ramienne 17"

-Zawiesznie S-line

-Ciemne szybki

-Pełen FIS

-Na razie fundusze na nic wiecej nie pozwalaja :P

Kilka Fotek :D

pqe7.jpg

hs3l.jpg

c47g.jpg

bmm7.jpg

8x06.jpg

v1b7.jpg

8uci.jpg

Dawno mnie nie było ale dopiero teraz jakies mody wpadły :D

Czyli nowa felga 18" na lato z zawieszeniem s-line :P

I tak to wyglada teraz :

s0h2.jpg

czix.jpg

Opublikowano

Recaro, na bogato :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No trafiło sie :D

Opublikowano

kolega z niedaleka widzę, ja z czerska jestem :wink:

Opublikowano
  • Autor

Oj chyba nie to Miastko ;p ja z Wielkopolskiego jestem :D

Opublikowano

furka malina, oby służyła jak najdłużej :wink:

Swoją drogą tu niby Bose, Recaro, Bixy ..... i korotronik z tyłu :facepalm: w fabryce powinni to od siebie dokładać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No troche lipa z tymi korbkami;)

Opublikowano

Dobra sztuka, najlepszy z możliwych kolorów :naughty: wypasik niczego sobie :banan:

Opublikowano
kolega z niedaleka widzę, ja z czerska jestem :wink:

józek nie będzie "romansu" kolega nie z naszych okolic :grin:

17? a nie lepiej od razu 18 będą o wiele lepiej wyglądać moim zdaniem

zgodzę się z Mariankiem korby to faktycznie panowie z fabryki się nie postarali w tym samochodzie:thumbdown:, ale wszystko do ogarnięcia:naughty:

dobra sztuka bezawaryjności życzę :wink:

Opublikowano
  • Autor
kolega z niedaleka widzę, ja z czerska jestem :wink:

józek nie będzie "romansu" kolega nie z naszych okolic :grin:

17? a nie lepiej od razu 18 będą o wiele lepiej wyglądać moim zdaniem

zgodzę się z Mariankiem korby to faktycznie panowie z fabryki się nie postarali w tym samochodzie:thumbdown:, ale wszystko do ogarnięcia:naughty:

dobra sztuka bezawaryjności życzę :wink:

Dzięki, no napewno 18 będą lepiej wyglądac ale juz nie bd tego komfortu jazdy na tych naszych drogach :D

Opublikowano

też tak mówiłam:whistling: a po roku zmiana:decayed:

Opublikowano

Ładna sztuka, powodzenia w rezaniu :kox:

Opublikowano

moze wstaw tak

adres link fotki

pqe7.jpg

Opublikowano

Super sztuka i te RECARO :cool1: powodzenia :wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Marek33, łoooo dzieki;)

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

też tak mówiłam:whistling: a po roku zmiana:decayed:


Hah;) no to musze sprawe przemyslec;) ale te 16 musze gdzies opylic a pozniej mozna myslec;)

---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------

Super sztuka i te RECARO :cool1: powodzenia :wink:


Dzieki;)

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

Ładna sztuka, powodzenia w rezaniu :kox:


Hehe dzieki;)

Edytowane przez Anonymio

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.