Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z odpryskami


marcuso86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moje audi jest w kolorze czarny akryl. Dodam że lakier jest dość mocno zniszczony. Na masce i przednich błotnikach mnóstwo odprysków od kamyków. Kiedyś ktoś próbował mi polerować błotnik i w tych odpryskach po kamyczkach pozostała biała pasta ścierna - chyba nie musze mówić jak to wygląda. W tym roku sam chce powoli doprowadzić samochód do porządku - tylko czy jest szansa że pasta mi nie pozostanie w tych dziurkach po kamykach? Jeśli tak to jakich past użyć?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasta zawsze zostanie w tych zaglebieniach - potem trzeba ja dokladnie wymyc - innej opcji nie ma:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyć jakimiś środkami czy tylko z wodą z szamponem - z tego co wiem to sie nie dało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomaluj maske i zderzak i potem ciesz sie jakis czas ze swiezego lakieru bo po jakims czasie bedzie to samo co za miekki lakier to porazka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie minimalną ilość lakieru (np 100ml) i zrób zaprawki, może ktoś z bardziej doświadczonych forumowiczów podpowiedziałby jak najlepiej przygotować uszkodzony lakier pod zaprawkę, czym odtłuścić, usunąć ew. ogniska rdzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie było niedomówień lakier mam ori na tych elementach. Samochód poprostu robił dużo km po trasach no i tak teraz wygląda. A nie chce go malować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci ze tez to przechodzilem jak auto przywiozlem z niemiec bylo tego mnostwo na zderzaku i masce wielkosci ziarnka piasku jakbym chcial to zaprawiac to bym chyba zwariowal a wygladac przy tylu zaprawkach by to wygladalo ochydnie lakier bardzo miekki :facepalm: i tyle ja jezdze rok od pomalowania i juz zaczyna sie to samo dziac fakt ze to stanu poprzedniego to jeszcze bardzo daleko

Jak ktos robi autostradami dziennie po 200 km to o taki stan w niewielkim przedziale czasu nie trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wiesz oco chodzi no cóż jak sie z tym nic nie da zrobić to trudno. Malować napewno nie bede bo potem ktoś mi powie przy sprzedaży że auto miało dzwona z przodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak poprzednio mialem Audi B6 kolor czarny metalik jezeli chodzi o twardosc lakier bez porownania roznica polegala na tym iz tutaj na tym aucie tez z niemiec a konkretnie na masce tez byly odpryski tylko bylo ich mniej o wiele i byly wieksze ( calkiem inaczej tutaj uszkadzala sie struktura lakieru ) maske pomalowalem bo chcialem uniknac korozji autko sprzedalem w 26h:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...