Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Olej w ezektorze


yarosyaros

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, może któryś z kolegów wie czemu może sączyć się olej z ezektora??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko by się zgadzało, ale to tak jest prawidłowo??? jak ściągnąłem przewód od serwa to w środku była taka maź olejowa, ogólnie miałem ten olej aż na przepustnicy, możliwe że w/w ezektor się rozszczelnił??

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------

Czy może sama odma do wymiany(ta gruszka) ogólnie pęknięć ani uszkodzeń samej odmy nie ma :/a czwórnik mam nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ezektor w sobie tez ma zaworki ktore przepuszczaja tylko w jedna strone , nie pamietam jaki dokladnie jest tam uklad tych zaworkow. Wiem ze ja u siebie jak czyscilem przepustnice to i przy okazji wyczyscilem ezektor bo i w nim bylo troche oleju i "majonezu", ale nic nie wyciekalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no właśnie a u mnie w który otwór nie dmuchnąć to wszędzie idzie powietrze tak jakby nigdzie nic nie trzymało powietrza :/, ps. kolego jak zdjąć ten przewód od podciśnienia ten twardy, podgrzać go??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic jak na razie zamówię nowy i go wymienię, zobaczymy

---------- Post dopisany 26-03-2014 at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2014 at 15:33 ----------

Po wymianie ezektora olej już się nie pojawia. Polecam wymianę ezektora tym co mają problemy z hamulcami bo jak macie nieszczelny zawór w ezektorze to resztki oleju trafiają do serwa. U mnie po wymianie pedał hamulca jest sporo twardszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...