Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ile roboty przy zmianie zawieszenia


rocco26l

Rekomendowane odpowiedzi

Śruba w zwrotnicy to jest czasami koszamar, ja przy swoim z dwóch stron auta rozwiercalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Panowie podłącze się do tematu. Z innej beczki..ile płaciliście za wymianę kompletnego zawieszenia przód ?

Pytam bo nie wiem ile taka usługa jest warta u mechaników.

ja za wymianą przód i tył 310zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też myślałem że sam sobie zmienie zawieszke na gwintowaną, niestety całe zawieszenie mam oryginalne i trzeba było wymienić kilka elementów, jak widziałem jak to znajomy robił to jakaś masakra, zapieczone śruby itd, poza tym do wymiany miałem 2 łożyska plus drążek kierowniczy, więc jak ktoś tego nie ruszał kilka lat to krzyż na drogę bez kanału lub jakiegoś dobrego podnośnika. A po ruszeniu koncówki drążka zbieżność trzeba było robić i rozjechały się kąty z przodu, jechałem prosto a kierownica skręcona 45 st w bok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze masakryczna cene placicie, ja u siebie place 70-80 zl za wymiane calego kompletu.. Na zime gwint wyrzucam i wkladam 1BE. I tak w kolo Macieju.

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze masakryczna cene placicie, ja u siebie place 70-80 zl za wymiane calego kompletu.. Na zime gwint wyrzucam i wkladam 1BE. I tak w kolo Macieju.

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

U mnie stawka jest 50 zł za koło wiec myślę że cena przystępna ale jak już jest zmienione śrubki

Tylko nie zapominajcie o zbieżności po każdej zmianie bo szkoda opon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...