Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fis roznice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Z góry przepraszam, że zakładam nowy wątek, ale chyba jestem za mało rozgarnięty i nie mogę znaleźć już istniejącego.

Jeżeli gdzieś już się taki temat pojawił to proszę o link a jak nie to o pomoc:)

Poszukuje w tej chwili A4 B8. Może to zboczenie, ale egzemplarz musi mieć pełny kolorowy Fis pomiędzy zegarami i kolorową dużą Navi.

Znalazłem kilka sztuk z takim wyposażeniem jak chcę i w dostępnych pieniądzach, ale często nie mają Fis`a i/lub Navi.

I tu moje pytanie - czy jest możliwość zmiany i czy jest to opłacalne?

Z góry dzięki za pomoc:)

Opublikowano

A w jaki rocznik celujesz ? bo NAVI jest kilka rodzaji :wink:

2G LOW

2G HIGH

3G LOW

3G HIGH

3G HIGH +

Opublikowano
  • Autor

Chciałbym wydać około +/- 50.000 zł więc pewnie 2008 maks 2009:)

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem, że HIGH to kolorowy a LOW czerwono czarny? I tyczy się to zarówno wyświetlacza pomiędzy zegarami jak i tego dużego po środku konsoli?:)

Opublikowano
Rozumiem, że HIGH to kolorowy a LOW czerwono czarny? I tyczy się to zarówno wyświetlacza pomiędzy zegarami jak i tego dużego po środku konsoli?:)

W 2G HIGH wyswietalcz to kolor .

Opublikowano
  • Autor

Ok to teraz wracam do pytanie z początku - jest sporo egzemplarzy z wyświetlaczem LOW i fajnym pozostałym wyposażeniem. Czy jest szansa, żeby wymienić LOW na HIGH?

Opublikowano
  • Autor

Ok, super dzięki:)

To trochę bez sensu przy takich kosztach i lepiej poszukać od razu z kolorem:)

A czy warto dopłacać do nowszego modelu z tym 3g HIGH i od którego roku były wkładane?

Opublikowano
  • Autor

A czy coś oprócz tego daje ta nowsza wersja?

Bo w tych 2g HIGH też były nawigacja i sterowanie?

Czy w ogóle coś się poprawiło w tych modelach po 2010 czy śmiało można szukać 2009 albo 2008?

Opublikowano
  • Autor

Tam 2 linki nie działają, ale bardzo fajny ten wirtualny pulpit:)

A czy kojarzysz może gdzieś wątek dotyczący multitronic`a w B8 bo mi coś ta wyszukiwarka nie działa, albo nie potrafię jej obsłużyć:(

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam grudzień 2010 rok i twardego i DVD brak. Chyba ,że czegoś nie wiem...

Opublikowano
Ja mam grudzień 2010 rok i twardego i DVD brak. Chyba ,że czegoś nie wiem...

to masz 3G LOW bez HDD

Opublikowano
w modelu 2010 były 3G z twardym dyskiem i mozliowscia ogladania DVD

Ta możliość oglądania filmów to miła sprawa :) Zwlaszcza jak się czekana kogoś kilka godzin :)

Szkoda ze podczas jazdy slychac tylko dzwiec - obrazu brak :(

Za to dźwięk na B&O - bajka !!

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Ja mam grudzień 2010 rok i twardego i DVD brak. Chyba ,że czegoś nie wiem...

to masz 3G LOW bez HDD

Nawiazujac do HDD ... w serii chyba cos kolo 40 Gb jest.... Da się tę przestrzeń jakoś powiekszyc ??

Opublikowano

Mozna odblokować oglądanie filmów podczas jazdy

Opublikowano
w modelu 2010 były 3G z twardym dyskiem i mozliowscia ogladania DVD

Ta możliość oglądania filmów to miła sprawa :) Zwlaszcza jak się czekana kogoś kilka godzin :)

Szkoda ze podczas jazdy slychac tylko dzwiec - obrazu brak :(

Za to dźwięk na B&O - bajka !!

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Ja mam grudzień 2010 rok i twardego i DVD brak. Chyba ,że czegoś nie wiem...

to masz 3G LOW bez HDD

Nawiazujac do HDD ... w serii chyba cos kolo 40 Gb jest.... Da się tę przestrzeń jakoś powiekszyc ??

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/vim-odblokowanie-filmow-wideo-ruchu-video-in-motion-245914/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.