Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

problem z klimatronikiem pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

samochód: audi a4 b5 1995r 1.8 125KM

Program: Polski VAG 4.9

Problem:

Parę dni temu podłączyłem moją audi pod komputer za pomocą kabla zakupionego na allegro, wszedłem w dział klimatyzacji, sczytałem błędy i był tylko 1 oczywiście go skasowałem dodam, że z klimą nie ma żadnego problemu zrobiłem ustawienia pierwotne odłączyłem kabel zwinąłem sprzęt do domu następnego dnia po przekręceniu kluczyka klimatyzacja zaczęła mrugać przez ok. 3 min. i przestaje, to jest nic z problemem tego typu że cały czas powietrze mi wieje na przednią szybę i na nogi w celu przełączenia nawiewu na panel przedni przyciskam guzik na panelu klimatyzacji, słychać silniczek, że działa ale powietrze nie wieje .

Dodam że wieje cały czas ciepłym powietrzem po włączeniu klimatyzacji jest ten sam efekt zero zimnego powietrza a klima nabita rok temu

dziękuje za pomoc

Opublikowano
Witam

samochód: audi a4 b5 1995r 1.8 125KM

Program: Polski VAG 4.9

Problem:

Parę dni temu podłączyłem moją audi pod komputer za pomocą kabla zakupionego na allegro, wszedłem w dział klimatyzacji, sczytałem błędy i był tylko 1 oczywiście go skasowałem dodam, że z klimą nie ma żadnego problemu zrobiłem ustawienia pierwotne odłączyłem kabel zwinąłem sprzęt do domu następnego dnia po przekręceniu kluczyka klimatyzacja zaczęła mrugać przez ok. 3 min. i przestaje, to jest nic z problemem tego typu że cały czas powietrze mi wieje na przednią szybę i na nogi w celu przełączenia nawiewu na panel przedni przyciskam guzik na panelu klimatyzacji, słychać silniczek, że działa ale powietrze nie wieje .

Dodam że wieje cały czas ciepłym powietrzem po włączeniu klimatyzacji jest ten sam efekt zero zimnego powietrza a klima nabita rok temu

dziękuje za pomoc

Odczytaj jeszcze raz błędy... mrugający panel świadczy o pracy klimy w trybie serwisowym,traci zasilanie.

Prawdopodobnie to zimne luty.Jak masz doświadczenie to wymontuj,rozłóż i przelutuj

Jeszcze jedno,nie bawiłeś się kodowaniem?

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj podłączyłem jeszcze raz komputer odczytałem błędy skasowałem i cały czas to samo ale gdy włączę nawiew na szybę i nawiew na panel środkowy to wtedy wieje tylko na nogi i na panel środkowy a na szybę już nie

Opublikowano
dzisiaj podłączyłem jeszcze raz komputer odczytałem błędy skasowałem i cały czas to samo

Podaj te błędy:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Jutro po pracy odczytam i podam błędy

Ale wątpię żeby były to zimne luty przed zrobieniem ustawień pierwotnych wszystko było w porządku. kodowaniem się nie bawiłem ale dla pewności przekodowałem dzisiaj zgodnie z instrukcjami które znalazłem w google podałem wartość 00040

filmik

Opublikowano

Spróbuj tego:wink:

Podłącz vaga-uruchom silnik-włącz klime w tryb auto

Teraz 08 AC/ HVAC lub polski klimatyzacja

Dalej 07 Kodowanie

Wpisujesz kodowanie dla twojego klimatronika,prawdopodobnie 00040

Teraz odczytujesz błędy klimy, usuwasz je, jeśli się pojawiły i przechodzisz do Basic Settings.

Silnik musi nadal pracować, i klima być włączona w tryb AUTO.

04 - Basic Settings GO

Wpisujesz numer grupy 001

Czekasz aż pojawią się same zera.

Wszystkie silniczki sterowania przejadą sobie od jednego końca do drugiego, żeby poznać pozycje krańcowe.

Czekasz ok.20s i zamykasz vaga i testujesz ...

Powodzenia:wink:

PS. warunkiem jest 100% sprawność klimatyzacji czyli brak usterek.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie juto jak będę miał trochę luzu to zrobię tak jak piszesz ;) błędów dzisiaj nie sprawdziłem bo dopiero wróciłem do domu.

jutro dam znać jak mi poszło ;) jeszcze raz dzięki

---------- Post dopisany 27-03-2014 at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany 26-03-2014 at 19:54 ----------

oto błąd on już był przez tą moją usterką skasowałem go ale po chwili znowu się pokazał po drugim skasowaniu już nie ma żadnego błędu

600 Potencjometr w V68-G92

uszkodzenie - BŁĄD SPORADYCZNY

PS. zrobiłem taj jak napisałeś i pomogło dzięki wielkie !teraz jest wszystko w porządku napisz mi teraz co ja skopałem że narobiłem takiego bałaganu

i jeszcze 1 pytanko czy wiesz czemu cyrkulacja powietrza (samochód ze strzałką) mi nie działa? Działa tylko jak mam klimę załączoną .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.