Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nie grzejące lusterka


lukas309

Rekomendowane odpowiedzi

panowie lusterka dołożone z polifta wszystko działa oprocz grzania miał ktos moze taki problem u siebie ????? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek robilem juz nie mam pomysłów wiem ze grzać powinny poniżej temp. zewnetrznej + 5 stopni :facepalm: mysle ze nie jest to kwestia sterownika w drzwiach bo jak obsługuje składane lustra to grzane tez powinien juz nie mam pomysłów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob sprawdzian wieczorem :wink:

Zapal auto ---> wlacz grzanie tylne szyby ---> chuchaj na lusterko ---> sprawdz czy odparowuje wilgoc .

Jak kupiłes zamienniki to beda minimalnie ciut gorzej grzały .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj juz sprawdzalem było o 3 w nocy 0 stopni i byly zaparowane i nic , jezeli chodzi o wklady to nie wiem czy sa ori czy ktos wlozył zamienniki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprawdź, może nie mają w ogóle grzania, albo jest niepodpięte. Z tymi lustrami to jest w ogóle dziwna sprawa, u mnie było poniżej 5 stopni i sprawdzałem je to niby nie grzały, ale w zimie jak był śnieg na lusterkach włączyłem ogrzewanie tylnej szyby i w moment śnieg ze szkieł spłynął :eusathink:

Wyciąg wkład najpierw i zobacz, czy w ogóle ma grzanie i czy jest podpięte. Jak wyciągniesz to zobacz miernikiem, czy jest napięcie na kablach, a na koniec podepnij wkład, spryskaj wodą i włącz grzanie, po chwili kropelki powinny wyparować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable sa i ida do kostki a co potem sie dzieje to nie wiem, miernika nie mam wiec musialbym specjalnie zakupic, mi w B6 grzalo jedno od kierowcy tutaj zmienilem lusterka ze wzgledu na mozliwosc grzanie a tu masz :facepalm::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...