Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z silnikiem glosno chodzi, bialy dym

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od pewnego czasu mam problem z silnikiem, glosno chodzi i dymi na bialo, branie oleju, ubywajacy plyn chlodnicy, zalecili mi wymiane turbiny poniewaz znajomy mechanik stwierdził ze rzuca olejem, kazde podpiecie pod Vaga twierdzilo blad turbiny cos w tym bylo poniewaz na przyspieszaniu wyskakiwal blad tracił moc i mrugala żółta kontrolka jak by świecy zarowej, teraz juz to nie wyskakuje, wymieniłem turbine, filtry, olej, mialem pękniętą rurke od EGR, rozwalony przewód od odpowietrzania ten ktory wychodzi od pokrywy klawiatury oraz wymieniłem rozrzad wraz z pompa wody, teraz po tym wszystkim słyszę jak by głośniej chodził i bardziej dymil na biało zalany olej castrol 507.00 5W30 przebieg 195.000 km, automat, filtr dpf. pozniej postaram sie nagrać filmik i wrzucić, pokazac jak to wszystko chodzi. Teraz nie wiem za co sie brac i jak co sprawdzic, brakuje mi sily do tej Czarnuli.

Wysłane z Apollo 11

Opublikowano

Kolego poczytaj ten wątek:

http://a4-klub.pl/2-0-197/b7-bpw-buczenie-silniku-181498/

U mnie pomogło głośniej chodził i dymił na biało. Przyczyną był wpadnięty jeden "brok"

Opublikowano
  • Autor

Hmm ale to by zarlo olej i plyn, pod korkiem oleju nie ma zadnego bialego osadu, wyciekow pod autem tez, z tym olejem zobaczymy w praniu za tydzien chyba bede podnosil glowice bo to byc moze uszczelka ? Moze i ten brok wypadl kurcze z tapatalka nie moge wejsc na link a w tel i w pracy siedze :)) tam jest opisane jak sie ewentualnie to sciaga i rozkreca? :) tak czy inaczej z pracy auta nagram filmik i wrzuce tu pozniej :D mozr cos poradzimy :))

Wysłane z Apollo 11

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ----------

Widze ze chyba nie bedzie sensu nagrywac czegokolwiek, w silniku jak by dudni, probojac odkrecic korek plynu chlodzacego zaczal sie pod spodem lać i czuc bylo w nim jakies cisnienie, a odkrecajac korek oleju tez w ciul powietrza ...

---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ----------

Samochód dzisiaj poszedł do Pana Adama Gońskiego, magika od samochodów z grupy VAG. co bylo zdam relacje po wszystkim ;)

Opublikowano

czekam na info :)

Opublikowano
  • Autor

Witajcie sprawa ma sie nastepujaco do wymiany byl walek rozrzadu, przyblokowalo zawor w odmie i walek nie mial smarowania, olej rzucalo do turbiny i dolotu, wymiana pokrywy klawiatury, hydraulika. Koszt laczny 1800 zl. Samochod zaczeli robic w Poniedzialek pozniej zamowione czesci na godzine 18 poskladali, rano testy, i o 11 odbior :)) jestem mega zadowolony z szybkiej naprawy i bardzo dobrego kontaktu z Adamem. Polecam jesli ktos z podkarpacia i okolic ma problem z autem

Wysłane z Apollo 11

Opublikowano

Dzięki za info, mnie niestety też czeka wymiana wałka ponieważ odkręciłem pokrywę rozrządu i jest przytarty wałek.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.