Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ktoś wie jak zamontować panel przedni od uchwytu na napoje


team111

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie ktoś wie jak to zamontować panel przedni od uchwytu na napoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na odwrocie powinny byc takie plastikowe lapki i wtedy wkladasz panel pod katem i powinno siedziec , chyba ze masz wyurywane i nie ma nic wtedy to raczej przykleic na jakims dobrym kleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sa takie łapki ale one wchodza jak takie zawiasy sie tam zdejmie te zawiasy zdjałem po bokach i juz wiem jak to włożyć ale jeszcze jakas sprężynka mi tam wypadła i tu juz troszke pies pogrzebany bo nie mam pojecia gdzie ona powinna byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdemontuj górną osłonę ten plastik (maskownice) powyżej nad uchwytem do napojów i innych przycisków potem pójdzie łatwiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma potrzeby tego sciagać pod tym panelem przednim jest spręzynka gdzies tylko nie wiem gdzie jak by ktos wiedział gdzie ja zamontowac to prosze o pomoc poniewaz ni w zab nigdzie nie moge jej spasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma potrzeby tego sciagać pod tym panelem przednim jest spręzynka gdzies tylko nie wiem gdzie jak by ktos wiedział gdzie ja zamontowac to prosze o pomoc poniewaz ni w zab nigdzie nie moge jej spasować

Tak, są nawet 2. Jak nie zapomnę, to cyknę Ci dziś fotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego jak bys mogł bede bardzo wdzieczny

Jutro bo będę składał, bo obecnie jest w regeneracji.

Daj znać, czy to Ci pomogło:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera nie widze tego na tym filmiku

---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ----------

może jeszcze kolega podjedzie do mnie i b6 i bym zobaczył u niego tylko tez nie chce tak komus w samochodzie rozbierac bo boje sie ze tez ta sprezynka wyskoczy i bede miał dwie sprezynki na głowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro pewnie będę to składał, to Ci porobię fotki. Chodzi o sprężynkę wchodzącą w przedni panel, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tzn chyba tak po zdjeciu jedna wypadła i nie wiem skad ona jest dlatego podejrzewam że jest pod przednim panelem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tzn chyba tak po zdjeciu jedna wypadła i nie wiem skad ona jest dlatego podejrzewam że jest pod przednim panelem

Było ciemno, jak składałem, ale powiem Ci, jak to zrobiłem.

1. Po otwarciu uchwytu na jego końcu znajdziesz po jednym bolcu, w który wchodzi górna część uchwytu - ja to rozłączyłem, by łatwiej zamontować przedni panel.

2. Sprężynka, która Ci wypadła, ma krótszą i dłuższą nóżkę - krótszą skieruj w stronę panelu, a dłuższą w wizytownik (masz na to odpowiednie wycięcie).

3. Teraz bez problemu możesz nakładać panel i wsuwać w odpowiednie miejsca, domykając przy tym górną część, którą w pkt 1 odczepiłeś :decayed:

Mam nadzieję, że w miarę jasno wytłumaczyłem - jak coś, to pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego za objasnienie tematu Twoje rady pomogły i uchwyt na napoje juz jest taki jak byc powinien dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powinno być gdzieś podklejone! Ile ja się tego naszukałem :facepalm:

Ale grunt że naprawiłem, świetny filmik pokazujący krok po kroku co do czego :wink:

Dzięki za pomocne posty, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...