Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja A4 B5


Slawek17726

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie chciałbym przedstawic swoja skromna a4 b5 1.9 tdi 110km AFN pisze skromna dlatego ze jak zauwazylem jakie macie samochody to dostalem kompleksów w pozytywnym znaczeniu tego słowa ale jednoczesnie to motywacja i w jakims sesie inspiracja :)

DSC_0034.jpg

221.jpg

242.jpg

243.jpg

256.jpg

306.jpg

-Wyposażenie

4x el. Szyby

4x Airbag

Kierownica S4

el. Fotele pół-Kubełkowe? :facepalm: (pompowane oparcia)

el. lusterka + Składane

Podgrzewane spryskiwacze

Climatronic

Pakiet Oswietleniowy ? wszedzie ledy :facepalm:

Ori Scyzoryk x2 domykanie szyb itd

-Zawieszenie

Amortyzatory 1be sprężyny Eibach tył, Przód MTS (porażka)do zmiany

-Koła

17 TSW Shadow wielorozstaw szerokosci nie znam :shock3:

opony 2x Godrich 225\45\17

2x Pirelli P Zero 225\45\17

-Audio

Radio Alpine UTE 72BT

Głośniki przód Alpine

Skrzynka Basowa Blaupunkt+Wzmacniacz Blaupunkt

W planach doprowadzenie stanu technicznego jak i lakierniczego do porządku

być możne program bo aktualnie jest jakiś box

Samochód przyjechał do mnie z Włoch miał przejechane 213 000 obecnie ma 260 000

przez cały czas wymieniane filtry odleje co 10 000 km

Sprzęgło+dwumas Sachs... Done

Wahacze Febi komplet prawa strona... Done

Łączniki stabilizatora Lemforder L\P ... Done

Amortyzatory Sprężyny przód 1be L\P... Done

Klocki Kamoka, Delphi,Tarcze Brembo Febi P+T...Done

Akumulator Topla... Done

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładaj dobrą hamownie bo dwa razy będziesz inwestował a warto uwież bo mam tarcze mikoda i klockiferrodo

---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ----------

auto dóży plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawialem sie nad boshem albo brembo i klocki ferodo

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

chcialem tez jakies nawiercane albo nacinane i dobre klocki ale no to trzeba zainwestowac juz jakas gotowke a kupowac cos co fajnie wyglada ale sprawuje sie slabo no to ciezko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w wrześniu założyłem tracze + klocki z Meyle i 20tys zrobiłem i wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego przednie tarcze mikoda nacinane, nawiercane, wentylowane 305zł z przesyłką do domu klockij ferrodo Premium plus 200zł z przesyłką i efekt napewno będzie a do tego płyn hamulcowy TRW 5.1 50zł 1 litr

---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

sam to kupiłem z allegro i założyłem tylko że ja mam cały komplet tył jest tarcza nawiercana i nacinana MIKODA 240zł klocki FERRODO LS 80zł

---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ----------

tarcze brałem ze sklepu BOZARTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy zakupy zrobione postawiłem na te firmy nie ukrywam ze z powodów finansowych także jak i z jakiegoś doświadczenia gdyż kupowałem produkty tych firm i mniej więcej byłem zadowolony

DSC_0036.jpg

2x wahacz febi

2x łącznik lemforder

2x tarcza przód brembo

2x tarcza tył febi

2x klocki kamoka przod

2x klocki tył delphi

1x Xenon 4300

2x Amortyzator 1be 2x sprężyna - 20mm jutro zaczynam

---------- Post dopisany 03-04-2014 at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2014 at 23:33 ----------

Co oznaczają paski na sprężynach 1x zielone 1x różowe 1be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tez tak dwa różowe zielony a tył mam dwa białe i zielony może biały był kiedyś różowy :decayed: mowa o 1be

co do firmy kamoka ... to chyba ta sama klasa co topran i maxgear :facepalm:

---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ----------

DSC00553.JPG

DSC00552.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonam się na własnej skórze najwyżej zmienię, dziś okazało się ze mam walory jeszcze mieszek przegubu wiec zmieniłem do tego również okazały się wywalone wahacze dolne banan i ten prosty z prawej strony kupiłem febi x2 założyłem amortyzatory sprężyny także 1be z tym ze z oni sprężynami 1x zielony 1x różowy pasek auto uniosła się o 2cm teraz musze szukać amortyzatory i sprężyny najlepiej z Anglika żeby pasowało do przodu twardości i wysokością może ktoś ma.?

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

Co do taniochy zgadzam się masz rację ale naprawa wyszła mnie kolo1500

zł wiec nie mogłem sobie pozwolić niestety na lepsze wiec gdzieś musiałem przyciąć koszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie a co do zawieszenia to zadzwoń do tego gościa jest chyba z forum i ma fajne zawieszenia i dobrą cenę 605285660

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio chwilkę wolnego czasu, bo głównie przygotowania do wesela :shock3: hehe postanowiłem okleić słupki karbonem wyszło nawet spoko dodatkowo polakierowałem zaciski podkładem białym następnie lakierem fluoresencyjnym na koniec bezbarwny .

Raczej lakier powinien nie odpaść bo temperatura na zaciskach nie jest zbyt duża nie mam zwyczaju hamowac nagle z 200km do zera to tylko 1.9. tdi ;) oto efekty mojej pracy

DSC_0077.jpg

DSC_0078.jpg

DSC_0080.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...