Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tiaaa... Żona.

Ja słyszałem że to Przemian ubiera peruke, robi ostry make-up, minióweczka i codzień rano do Ciebie leci :)

Legenda głosi że ostatnio tak figlowaliście że cały dach pogieliście i dlatego teraz jest czarny :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 276,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

A jak już tak piszesz to pochwal się jaki spostrzegawczy jesteś. Staliśmy przy matecznym z Dawidem w dwie a4.

boseron podjechał do McDrivea i stał obok naszych aut chyba 5 minut a nie zauważył :decayed: :decayed:

Kurcze przepraszam ale zwykłych golasów nie s-line nie zauważam, pelno ich przeciez jeździ po mieście, jakbyście sie wyróżniali z tłumu to moze bym rzucił okiem :decayed:

Opublikowano

lepszy dach w garsci niz ogien w przeszlosci :)

a tak powaznie to Zona Przemiana, zabrala Mu ostatnio auto podobno bo byl nie grzeczny

:laghing2: :laghing2:
Opublikowano

Kurcze- trzeba się będzie w końcu wybrać na spota i poznać szacowne grono żeby więcej się nie wypytywać.

Może w tą niedzielę się uda ale to na razie nie pewne. :mysli:

Opublikowano

Może w tą niedzielę się uda ale to na razie nie pewne. :mysli:

Spoty są we wtorki :gwizdanie:

Opublikowano

Już tak zawsze? Bo myślałem że to tylko taka zmiana na święta :)

A w jakich godzinach bo widziałem raz 18 i 19 ta - a do której?

Opublikowano

niestety na zawsze...

Opublikowano

Już tak zawsze? Bo myślałem że to tylko taka zmiana na święta :)

A w jakich godzinach bo widziałem raz 18 i 19 ta - a do której?

Zapraszamy dziś jak tylko dasz rade :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Dzis jestem w Kraku ale nie Audi tylko firmówką więc nie będę wstydu robił - napewno jednak będę w przyszłym tygodniu.

Może się uda w końcu :)

Opublikowano

wpadaj nawet innym autkiem. To nie ma znaczenia...

Mało to razy byłem na spocie Seatem Inką..

Opublikowano

Myślę że lepszym pomysłem będzie przyszły tydzień bo i większy luz będzie (dziś muszę wracać do Kęt) i można będzie pokazać lalunię :naughty:

Opublikowano

Myślę że lepszym pomysłem będzie przyszły tydzień bo i większy luz będzie (dziś muszę wracać do Kęt) i można będzie pokazać lalunię :naughty:

No a lalunia ma fajny kolor :naughty:

Opublikowano

Kolor mi także się podoba choć szykują się drobne popraweczki (życie płata czasem przykre niespodzianki)

Z tego co pamiętam kolor kropka w kropkę jak siemian (w końcu widzieliśmy się zaledwie chwilę i jeszcze nie wiem kto był kim)

Myślę że w końcu uda się spotkanie choć ciągle dziwi mnie ta zmiana na wtorek :mysli:

Opublikowano

hmmm.. Twojego kolorku nie pamiętam, ale przypuszczając że podobał się Dawidkowi to pewnie masz czarne autko.

Ja mam srebrne. Przemian też. A czarnuchy to Dawid i Kerczi[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 15:26_________________________________________________Na Matecznym mieliśmy kolejność: Kerczi, ja, Przemian, Dawid...

chociaż z tyłu mogło być na odwrót... Nie przywykłem do oglądania się za siebie :decayed: :decayed: :naughty:

Opublikowano

nie przywykłes bo kazdy Cie wyprzedza i oglądasz jego tył patrząc do przodu :polew:

Opublikowano

no dokładnie bo ja staram się jezdzić przepisowo prosze Pana.. :wink4:

Opublikowano

no dokładnie bo ja staram się jezdzić przepisowo prosze Pana.. :wink4:

i to mi sie podoba :good:

Opublikowano

Kolor mi także się podoba choć szykują się drobne popraweczki (życie płata czasem przykre niespodzianki)

Z tego co pamiętam kolor kropka w kropkę jak siemian (w końcu widzieliśmy się zaledwie chwilę i jeszcze nie wiem kto był kim)

Myślę że w końcu uda się spotkanie choć ciągle dziwi mnie ta zmiana na wtorek :mysli:

a nie czasem jakis taki niebieski jasny? :decayed: jak nie to przepraszam - nie podoba mi sie :D zarcik oczywiscie, przyjedz i pokaz wozidlo to ocenimy :wink4:

Opublikowano

ale zaśmieciliście ten temat panowie

Opublikowano

ale zaśmieciliście ten temat panowie

dlatego ze nikt nie widuje (zauważa) AR :mysli:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 17:26_________________________________________________dobra koniec PAnowie OT :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.