Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jasne ze tak :naughty:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam troche zamazana pamiec z ostatnich dwoch dni, ale wczoraj ok 17:30 widzialem ciemne B6 avant chyba KNS na drodze od 75 w kierunku na Gródek na klubowych ramkach :) pozdrowka :cool1:

pewnie MŁODY :)

Opublikowano

Gruszka dzisiaj pod ksw, wpychał się wpychał i w końcu go wpuściłem :cool1:

Opublikowano

Gruszka dzisiaj pod ksw, wpychał się wpychał i w końcu go wpuściłem :cool1:

:tongue4:

Opublikowano

Oziego furka na św Sebastiana wczoraj kolo 19.30 :cool1:

Opublikowano

Oziego furka na św Sebastiana wczoraj kolo 19.30 :cool1:

On tam do Dolce Vity chodzi :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Oziego furka na św Sebastiana wczoraj kolo 19.30 :cool1:

On tam do Dolce Vity chodzi :kox: :kox: :kox:

:naughty:

Opublikowano

Oziego furka na św Sebastiana wczoraj kolo 19.30 :cool1:

On tam do Dolce Vity chodzi :kox: :kox: :kox:

:naughty:

akurat nie trafiłes Kerczi mieszkam tam niedaleko, oczywiscie nie w dolce vicie :decayed:

Opublikowano

przeciez Wiem gdzie mieszkasz, na BERKA...jaja sobie robie :)

Opublikowano

wiem spoko :)

dzisiaj ok 18 na placu matejki marcin j, a w zasadzie jego furmanka.

Opublikowano

21 Ogr , Boseron z synem na Zawiłej :naughty::decayed:

Opublikowano

21 Ogr , Boseron z synem na Zawiłej :naughty::decayed:

mój Młody całą droge powrotną powtarzał ze mam zwariowanych kolegów ale najbardziej podobało mu sie jak Ogr pokazał środkowy palec Trzenkowi, mówił " w waszym świecie to tez jest obraźliwe? " :polew: dzieki Koledzy za szybkiego papieroska :good:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

21 Ogr , Boseron z synem na Zawiłej :naughty::decayed:

mój Młody całą droge powrotną powtarzał ze mam zwariowanych kolegów ale najbardziej podobało mu sie jak Ogr pokazał środkowy palec Trzenkowi, mówił " w waszym świecie to tez jest obraźliwe? " :polew: dzieki Koledzy za szybkiego papieroska :good:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Dzisiaj ok 13:45 na dywizjonu 303 kompus_2005 a dokładnie jego auto :naughty:

Opublikowano

21 Ogr , Boseron z synem na Zawiłej :naughty::decayed:

mój Młody całą droge powrotną powtarzał ze mam zwariowanych kolegów ale najbardziej podobało mu sie jak Ogr pokazał środkowy palec Trzenkowi, mówił " w waszym świecie to tez jest obraźliwe? " :polew: dzieki Koledzy za szybkiego papieroska :good:

:polew: :polew:
Opublikowano

Waski w Sobote Carrefour na zakopiańskiej a raczej jego autko z tyłu na parokngu przy Abrze :wink4:

Gruszka dzisiaj ok 17 stej ul.Dworcowa

Opublikowano

Waski w Sobote Carrefour na zakopiańskiej a raczej jego autko z tyłu na parokngu przy Abrze :wink4:

Gruszka dzisiaj ok 17 stej ul.Dworcowa

:wink4:
Opublikowano

Czarne B6 avant KBR 88** kolo 11:15 pod lidlem w Brzesku :good::hi:

Opublikowano

Czarne B6 avant KBR 88** kolo 11:15 pod lidlem w Brzesku :good::hi:

zgadza sie :good:

stała tam dzis moja bryczka

pozdrawiam kolege z Bochni

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.