Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w takim razie musze wczesniej chodzic spac :)

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 276,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A jak przyjedziecie na spota to Wam powiem gdzie w NH jest fajna myjnia i nie ma takich kolejek jek na BP

a nie mozesz zdradzić tajemnicy już teraz ?? :gwizdanie: po co mamy stać w kolejce na BP ..... będziemy sie przez to na spoty spóźniać :gwizdanie:

Takie rzeczy zdradzam tylko na spotach :decayed:

Opublikowano

Siema :D Czy ktoś z Was dziś ok godziny 13 stał w kolejce do myjni na BP na Bora Komorowskiego? B5 Avant kolor asny (nie wiem jaki to :D) Relingi srebrne, felgi 16 od A6, silnik 1,8 T :P początek rejestracli KOL[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 14:46_________________________________________________oczywiście podkładki klubowe :)

Kolega z czerwonego Avanta ??? W super stanie masz to autko ... wykrecałem szyje w każdą strone żeby w lusterku zobaczyć czy masz ramki klubowe ale nie widziałem a głupio było wysieść popatrzyć na ramki i wsiąść .... moje widziałeś trzeba było podejść :wink4:

Do następnego razu Pozdrawiam :good:

PS a felgi to 17'' a :tongue4:

:> No tak to ja :P

Chciałem wypucowac fure bo myślałem, że zdąże na spota, ale niestety nie udało się:(

a Ty to specjalnie z Olkusza na myjkę do Krakowa wpadasz ? :gwizdanie: :naughty:

Do zobaczenia następnym razem :):)

Nie wiedziałem, że te felgi były też w 17"" :)

Opublikowano

:> No tak to ja :P

Chciałem wypucowac fure bo myślałem, że zdąże na spota, ale niestety nie udało się:(

a Ty to specjalnie z Olkusza na myjkę do Krakowa wpadasz ? :gwizdanie: :naughty:

Do zobaczenia następnym razem :):)

Nie wiedziałem, że te felgi były też w 17"" :)

mieszkam rzut kamieniem od tego BP ...

a ty czesto myjesz już wypucowaną furkę ??? :good: lakier zadrzesz :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie, bo jak wpadnie tu Żabcia to będzie :bicz: za :ot:

_________________________________________________

Dzisiaj na Wiślickiej kolega z czerwonej B5 w sedanie na klubowych ramkach - kiedyś ustrzelony przez Trueogra, nie pamiętam nicka...

Opublikowano

:> No tak to ja :P

Chciałem wypucowac fure bo myślałem, że zdąże na spota, ale niestety nie udało się:(

a Ty to specjalnie z Olkusza na myjkę do Krakowa wpadasz ? :gwizdanie: :naughty:

Do zobaczenia następnym razem :):)

Nie wiedziałem, że te felgi były też w 17"" :)

mieszkam rzut kamieniem od tego BP ...

a ty czesto myjesz już wypucowaną furkę ??? :good: lakier zadrzesz :gwizdanie:

miałem obsrany cały dach przez ptactwo :)

Opublikowano

[...]

_________________________________________________

Dzisiaj na Wiślickiej kolega z czerwonej B5 w sedanie na klubowych ramkach - kiedyś ustrzelony przez Trueogra, nie pamiętam nicka...

:hi: nie widziałem ......

Opublikowano

Wczoraj widziałem fure themona na parkingu galerii krakowskiej, ale prowadziła [chyba] jego kobieta :wink4:

Opublikowano

[...]

_________________________________________________

Dzisiaj na Wiślickiej kolega z czerwonej B5 w sedanie na klubowych ramkach - kiedyś ustrzelony przez Trueogra, nie pamiętam nicka...

:hi: nie widziałem ......

za to inni cie widzieli ... jesteś pod obserwacją :evil: rozgladaj sie dobrze bo nie znasz dnia ani godziny

dwa razy mijałem się z toba (jeśli się nie myle) w godzinach rannych na klasztornej :hi:

..... chyba w zeszłym tygodniu :gwizdanie:

pozdrawim :hi:

Opublikowano

[...]

_________________________________________________

Dzisiaj na Wiślickiej kolega z czerwonej B5 w sedanie na klubowych ramkach - kiedyś ustrzelony przez Trueogra, nie pamiętam nicka...

:hi: nie widziałem ......

za to inni cie widzieli ... jesteś pod obserwacją :evil: rozgladaj sie dobrze bo nie znasz dnia ani godziny

dwa razy mijałem się z toba (jeśli się nie myle) w godzinach rannych na klasztornej :hi:

..... chyba w zeszłym tygodniu :gwizdanie:

pozdrawim :hi:

hmmm :mysli: wszystko jest możliwe :wink4:

Opublikowano

Sokół dzisiaj to chyba mnie widziałeś :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Sokół dzisiaj to chyba mnie widziałeś :gwizdanie:

gdzie ? :decayed:

no juz przy m1 Cie wypatrzyłem :wink4:

Opublikowano

[...]

_________________________________________________

Dzisiaj na Wiślickiej kolega z czerwonej B5 w sedanie na klubowych ramkach - kiedyś ustrzelony przez Trueogra, nie pamiętam nicka...

:hi: nie widziałem ......

A jechałeś od Wandy i stałeś w małym koreczku, a obok Ciebie granatowa B5 w avancie :?:

Opublikowano

Sokół dzisiaj to chyba mnie widziałeś :gwizdanie:

gdzie ? :decayed:

no juz przy m1 Cie wypatrzyłem :wink4:

Tym razem to ja zaspałem :) wszystko przez ten kręgosłup :evil:

Opublikowano

A jechałeś od Wandy i stałeś w małym koreczku, a obok Ciebie granatowa B5 w avancie :?:

Możliwe, nie mam tendencji jeszcze do rozglądania się za A4-kami :chytry: chyba, że któraś zwróci uwagę.

Opublikowano

A jechałeś od Wandy i stałeś w małym koreczku, a obok Ciebie granatowa B5 w avancie :?:

Możliwe, nie mam tendencji jeszcze do rozglądania się za A4-kami :chytry: chyba, że któraś zwróci uwagę.

No tak, seryjna B5 to już w oko nie wpada :wink4:

Opublikowano

Dziś koło 20:30 -21:00 cuber na torach koło os Na Skarpie :tongue4:

Opublikowano

Dziś koło 20:30 -21:00 cuber na torach koło os Na Skarpie :tongue4:

Jesteś pewny że Żabcia :?: W Krakowie są juz 3 czarne B7 w avancie na klubowych ramkach :gwizdanie:

Opublikowano

Dziś koło 20:30 -21:00 cuber na torach koło os Na Skarpie :tongue4:

Jesteś pewny że Żabcia :?: W Krakowie są juz 3 czarne B7 w avancie na klubowych ramkach :gwizdanie:

Tak mi się wydawało bo przez chwilkę widziałem, na tych samych felach i bez :audi: z tyłu :decayed:

Opublikowano

Pablo zgadza się byłem w tamtych rejonach wczoraj :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.