Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Małopolska] Widziany, widziana


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

prawie codziennie widzę B5 2,5 TDI na os. Piastów obok przychodni...niestety nie wiem czyja to (szara na fajnych aluskach) - ma podkładki pod tablice klubowe

Koło 41 bloku na Piastów często widuję B5 ale na ramkach serwis-quattro. Nie znam takiego autka jak piszesz na ramkach klubowych, no chyba że to stary furacz Adiego :mysli:

Dziwne też że mnie nie widziałeś w tych okolicach - mieszkam na osiedlu obok :decayed:

Może dlatego że nie mam ramek klubowych, a tylko naklejkę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie codziennie widzę B5 2,5 TDI na os. Piastów obok przychodni...niestety nie wiem czyja to (szara na fajnych aluskach) - ma podkładki pod tablice klubowe

hmmm ciekawe..... to wsadz kalendarzyk klubowy gosciowi i zobaczymy jak zareaguje :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi miał srebną nie szarą :tongue4:

A ja dziś na drodze od tandety na Rybitwy widziałem srebną b6 avant na klubowych ramkach, jakis kolega z bródką, nie znam :cool1:

Kepassa :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm widze ze zrobił sie z tematu widziany widziana temat do spamowania :gwizdanie:

panowie trzymajmy sie tematu :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi miał srebną nie szarą :tongue4:

A ja dziś na drodze od tandety na Rybitwy widziałem srebną b6 avant na klubowych ramkach, jakis kolega z bródką, nie znam :cool1:

Kepassa :polew:

kepasa ma szarą(patrz-grafitową) i nie ma bródek ;p

[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2008, 08:13_________________________________________________odskoczyłem od tematu, ale musiałem zdementowac pogłoski.... ja tak daleko się nie wypuszczam poza tym :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie codziennie widzę B5 2,5 TDI na os. Piastów obok przychodni...niestety nie wiem czyja to (szara na fajnych aluskach) - ma podkładki pod tablice klubowe

Koło 41 bloku na Piastów często widuję B5 ale na ramkach serwis-quattro. Nie znam takiego autka jak piszesz na ramkach klubowych, no chyba że to stary furacz Adiego :mysli:

Dziwne też że mnie nie widziałeś w tych okolicach - mieszkam na osiedlu obok :decayed:

Może dlatego że nie mam ramek klubowych, a tylko naklejkę :mysli:

pewnie się widzieliśmy nie raz :) ja mieszkam mozna powiedzieć, ze tez osiedle obok (kombatantów) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś na drodze od tandety na Rybitwy widziałem srebną b6 avant na klubowych ramkach, jakis kolega z bródką, nie znam :cool1:

moje rejony, pewnie ja - ciągle nie całkiem ogolony ;) ale lakier jest nie do konca srebrny, raczej lekko niebieski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ok 19-20 na ul.Nowohuckiej pomykał za mną ( jechał ze mną jeszcze Themon ) Srebrny( Niebieskawy ) Avant B6 nawet nam mrugał a my jemu czyżby to Kr54321 ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> łi - Twoje B7 na zywo wyglada slicznie z tyłu ;)

dzieki za show spod swiatel w ul.saską-wygladalo to jak przejazd TGV :good:

:naughty: :naughty:

Przyjedz w Niedziele na Spocika :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że żona nie czyta forum :) wszędzie jesteście nawet spokojnie objadu nie można zjeść :gwizdanie:

Jak się gdzieś wybiorę z koleżanką zmienię samochód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że żona nie czyta forum :) wszędzie jesteście nawet spokojnie objadu nie można zjeść :gwizdanie:

Jak się gdzieś wybiorę z koleżanką zmienię samochód :)

bez paniki :wink4: z Grzeskiem (TrueOgre) często się tam widujemy to raz , dwa że mamy to 500m od domu ,trzy to za***iście załatwia się tam interesy a cztery to można smacznie zjeść :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sedan b5 czerwony ze starymi ramkami (nie wiem kto to)

[...]

Nie powiedziałbym, że to czerwone ale raczej blado czerwone :hi:

Widziałem jak mnie chciałeś "pośpieszyć" , ale jechałem na ręcznym :polew:

Rzadko mi się zdarza, że ktoś podjeżdża mi pod zderzak jak pocisk... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...