Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeden taki juz jest na forum co ma czujniki parkowania a parkuje w mysl zasady: "Zderzak sluzy do zderzania...i hak..." :mysli:

tak, tylko że jak ten akurat parkuje to cała GK drży w posadach :gwizdanie:

Bo ciezko taki krazownik gdzies ustawic... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

BrunoNH ja jezdze bezpiecznie hehe.. :naughty: a po co mi widziec maske..? co ja baba jestem..? :polew:

Opublikowano

BrunoNH ja jezdze bezpiecznie hehe.. :naughty: a po co mi widziec maske..? co ja baba jestem..? :polew:

Ale ludzie sie boja pustego auta :naughty:

Opublikowano

To chyba znak, że trzebaby w końcu zmienić felgi ;)

A jaki to rozmiar, 18 :?:

Bo jestem na kupnie :decayed:

yes :)

Opublikowano

Panowie kto jeździ czarnym avantem B6 zrobionym na s-line KR900JE ? dzis rano rondo grunwaldzkie na ramkach klubowych :mysli:

Opublikowano

trzeniu :mysli:

Opublikowano

Avant to nie Trzeniu

Opublikowano

mówił mi ostatni , że bedzie rezal na avanta , sory za ot

Opublikowano

mówił mi ostatni , że bedzie rezal na avanta , sory za ot

:polew: :polew:

pewnie IRKO, byly CUBROwoz :)

Opublikowano

mówił mi ostatni , że bedzie rezal na avanta , sory za ot

:polew: :polew:

pewnie IRKO, byly CUBROwoz :)

no własnie tak myslałem ze to moze być on, avant bardzo ładny 2 rury, listwy na drzwiach s-line wiec to moze byc On

Opublikowano

mówił mi ostatni , że bedzie rezal na avanta , sory za ot

:polew: :polew:

pewnie IRKO, byly CUBROwoz :)

no własnie tak myslałem ze to moze być on, avant bardzo ładny 2 rury, listwy na drzwiach s-line wiec to moze byc On

S-4 :naughty:[br]Dopisany: 05 Maj 2009, 09:13_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/a4_b6_19_tdi_bodykit_s4_nowe_fotki-t3426.0.html
Opublikowano

ykk tym razem nie z lizakiem a kiełbaską koło nyski ok 22:30.

Tak btw. podjechała jeszcze rs4 b7 cieny granat chyba na tablicach KWI

Opublikowano

Boseron i "Młody" (Siemian) w garażu na rezaniu u Boserona :)

Opublikowano

Kogo widziałam dzisiaj ok 13 w pobliżu ul Łokietka :)

bordowa b5 sedan i zagadany przez komórkę kierowca w środku ?

a miał naklejke badz ramki klubowe? bo bordowy sedan raczej nie jeździ

Opublikowano

Boseron i "Stary Bankier" (Przemian) podczas rezania stage I. Zieluch i Didi podczas rezania u Zielucha Stage II :>

Opublikowano

Witam,

Kobieta mi tu donosi ze widziala dzis czarnego AVANTA na ul. 29go listopada ok . 10 z klubowa ramka i naklejka. Kto to :wink4: ?

Opublikowano

Witam,

Kobieta mi tu donosi ze widziala dzis czarnego AVANTA na ul. 29go listopada ok . 10 z klubowa ramka i naklejka. Kto to :wink4: ?

a coś wiecej ? B5 ? B6 ? B7 ?

Opublikowano

b7 przed estakada, skrecalo w lewo na lublanska.

Opublikowano

czarnych Avantów jak psów....

Opublikowano

ale z naklejkami czarnych b7 przy estakadzie w ok. godziny 10 chyba juz nie tak duzo :wink4: hmm ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.