Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne wibracje po zaslepieniu EGR


Lukaszxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Miał z was ktos taki problem? wibracje jakby wydechu, wystepuja po zaslepieniu EGR i wymianie plecionki, robiłem to jednoczesnie wiec nie wiem co to powoduje czy zaslepiony egr czy jednak ta plecionka..

wibracje wystepuja czasami, najbardziej wyczuwalne gdy temperatura spada..,

I na pewno nie jest to dwumas, wibracje wystepuja tylko na wolnych obrotach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wibracje/drgania powoduje wydech po wymianie plecionki :-/ nie wiem co z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja jak wymieniałem to dorobiłem taki uchwyt z blacha zeby idealnie tak samo wspawac nowa i na bank jest dobrze wspawana a tu takie wianki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wibracje/drgania powoduje wydech po wymianie plecionki :-/ nie wiem co z tym zrobić.

Trzeba układ wydechowy wyregulować tzn wyeliminować naprężenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jeśli masz obejmę między katalizatorem a tłumikiem musisz tak wyregulować układ aż naprężenie wstępne na wieszaku mocującym z prawej strony za tłumikiem wyniesie od 7 do 11mm

- jeśli masz również obejmę między tłumikiem przednim i tylnym trzeba ustawić również tłumik przedni musisz poluzować tą obejmę i przesunąć układ do przodu tak aż naprężenie wstępne na wieszaku mocującym z prawej strony przed tłumikiem przednim wyniesie od 7 do 9 mm.

Jeśli książkowe dane nie pomogą to po prostu spróbuj zrobić to po swojemu naciągnij więcej lub mniej to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli mam wydech od 2,5? hmm naprezenie wstepne na wieszaku czyli ma byc tłumik lekko z przodu tak zeby guma byla krzywo? czy guma ma byc równo w dół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...